بمبئی جرم: جاسوسی راکت استفاده غیر قانونی VoIP ارز گران

بمبئی جرم: جاسوسی راکت استفاده غیر قانونی VoIP ارز گران – اخبار

به روز شده: مارس 30, 2020, 17:30 IST | Anurag Kamble | بمبئی

در یک عملیات مشترک با اطلاعات نظامی اداره پلیس بمبئی جرم شعبه است بازداشت یک فرد کشف و ضبط و 191 سیم کارت را از او

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

بمبئی پلیس گران یک راکت درگیر در عامل غیر قانونی صدا روی پروتکل اینترنت (VOIP) ارز در Govandi. در یک عملیات مشترک با اطلاعات نظامی وزارت جرم شعبه است بازداشت یک فرد کشف و ضبط و 191 سیم کارت را از او. راکت زد یک شبکه جاسوسی پاکستان بود که در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد دفاع هند در Ladakh.

منابع رسمی گفت که در یک عملیات مشترک به جرم شاخه ای از پلیس بمبئی و اطلاعات نظامی ارتش هند کشف سه عملکردی چینی سیم جعبه و شارژ سیم جعبه همراه با 191 سیم کارت, لپ تاپ, مودم; آنتن; باتری و کانکتور استفاده می شود به صورت غیر قانونی VoIP ارز در بمبئی.

سرب برای جاسوسی عامل شبکه با استفاده از VoIP تبادل آمد در اوایل ممکن است که دفاع از افراد دریافت تماس های مشکوک از اعداد است که به دنبال اطلاعات مربوط به منطقه لاداخ و مهم دفاع تاسیسات.

پس از تماس گیرنده با استفاده از هویت ساختگی تحقیق سازمان مظنون به نقش آی اس آی پاکستان و سازمان جاسوسی. تحقیقات بیشتر توسط این دو سازمان نشان داد که چند غیر قانونی VoIP مبادلات در بمبئی که روت کردن تماس های ورودی از پاکستان به محلی اعداد استفاده می شد برای استخراج اطلاعات از دفاع از افراد است.

بر اساس خاص tip-off دریافت اطلاعات نظامی بمبئی جرم شعبه جامو و کشمیر پلیس به طور مشترک انجام یک حمله ارز رسمی گفت. به عنوان اقدام در جریان است جزئیات بیشتر در حال انتظار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>