بمبئی جرم: تیراندازی حوادث در Malad, Goregaon ترک یک مرده

بمبئی جرم: تیراندازی حوادث در Malad, Goregaon ترک یک مرده – اخبار

به روز شده: مارس 29, 2020, 14:59 IST | Samiullah خان | بمبئی

پلیس باید ثبت موارد در برابر افراد ناشناس در حوادث است که در حال جستوجو کرد

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

در دو رویداد جداگانه یک مرد به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط دوست خود در Malad و یک مرد ناشناس اخراج عکس سمت تخت در Goregaon در روز پنج شنبه.

در اولین حادثه Malad پلیس بهبود بدن از 37 سال در طرح یک زیر سایت ساخت و ساز در نزدیکی Kalpataru برج خاموش Goregaon-Mulund لینک جاده در حدود 6:15 pm. مرحوم شناخته Rakesh Yadav دچار آسیب قفسه سینه و پشت. اگر چه پلیس در ابتدا فکر می کردم که Yadav مورد حمله قرار گرفت توسط کسی که با سلاح تیز آنها مشکوک است که آن را زخم گلوله بود که بعد از تایید در, پس از مرگ گزارش.

تحقیقات بیشتر نشان داد که Yadav کشته شد توسط یکی از دوستان خود پس از یک tiff. به گفته پلیس Yadav و متهم مشغول به کار بودند که ماموران امنیتی در سایت های ساخت و ساز در Goregaon و Malad. چند روز پیش او تا به حال بحث با متهم زیر که دومی به ضرب گلوله او را مرده در محدوده نقطه خالی با قصد انتقام گرفتن است. پلیس در lookout برای متهم کرده است.

در حادثه ای دیگر یک مرد شکایت کرده است که یک فرد ناشناس باز آتش در خانه اش در پریم نگر در Goregaon (غرب) در حدود 3:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه. سانجی Khuran (48) پلیس گفت که گلوله را از طریق پنجره و تسلیم شد در داخل مجموعه مبل.

پلیس درباره محل اقامت خود و بهبود گلوله. آنها از ثبت نام یک مورد در برابر مقصر در زیر بخش های مختلف از سلاح عمل می کنند و یک کاوشگر آغاز شده است در این حادثه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im