خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: بازنشسته مقام ارشد شرکت های خصوصی و خاکسپاری تومان 7 لاخ در PF تقلب – اخبار

به روز شده: فوریه 05, 2020, 13:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

قربانی دریافت چندین تماس از یک زن که وانمود می شود یک telecaller

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

68 ساله و بازنشسته مقام ارشد یک رنگ شرکت تولید شد فریب خورده تومان 7 لاخ پس از دریافت یک تماس جعلی از یک زن که ادعا شده است که Rs 21.54 لاخ شده بود دروغ بلامعارض در PF حساب پس از بازنشستگی خود را از 10 سال پیش. به گفته پلیس قربانی شناسایی شد به عنوان Om Prakash Ahuja ساکن Chandivli. او با ثبت یک مورد با پوی پلیس در ژانویه 29, یک بار از هندوستان گزارش بخوانید.

Ahuja گفت: او موفق به دریافت چندین تماس از یک زن که وانمود می شود یک telecaller از PF بخش. او متقاعد شده او را به پر کردن فرم های مختلف و انتقال مقادیر به یک حساب بانکی اگر او می خواست به ادعای PF پول است. به او منتقل تومان 20,100 پس از پر کردن فرم اول و روز بعد او خواسته شده بود برای انتقال 2 لاخ این گزارش اعلام کرد.

“من از دست رفته به میزان عمده ای در ژانویه 28, وقتی که من, منتقل, Rs 5 لاخ به عنوان من مطمئن دریافت مقدار Rs 21.54 لاخ توسط شب یا روز بعد”, Ahuja گفت. او بعدها متوجه شد که او فریب خورده و متقلب نیز هک تلفن خود را و حذف سیاهههای مربوط به تماس. Ahuja گفت: مقدار منتقل شد به یک نویدا حساب ERN شرکت. این زن به نام دوباره من امروز (4 فوریه) و از من خواست به پرداخت 50,000 تومان به عنوان هزینه های پردازش این گزارش اضافه شده است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de