خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: پلیس فویل سرقت در سرمایه گذاری دفتر شرکت ذخیره اشیاء قیمتی به ارزش تومان 3 کرور – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 07, 2020, 15:27 IST | Samiullah خان |

سه سارق مسلح در تلاش برای شکستن باز کردن امن هنگامی که زنگ زد و یک تیم گشت پلیس وارد است; دو نفر از سه متهم دستگیر شده اند در حالی که یکی از موفق به فرار

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

این Waliv پلیس موفق به فویل سرقت در Muthoot امور مالی شرکت Naigaon شعبه در ساعات اندکی از روز شنبه. هر چند اشیاء قیمتی به ارزش تومان 3 کرور ذخیره شد و پلیس بازداشت دو نفر از سه سارق مسلح در, سوم موفق به فرار پس از حمله به دو پاسبان.

به گفته منابع پلیس این سه سارق حوصله یک سوراخ از طریق دیوار Muthoot دفتر امور مالی واقع در Vasai شرق حدود 2.30 هستم و وارد آن شدند. هنگامی که آنها در تلاش بودند برای شکستن امن باز زنگ صدا. یک گشت پلیس تیم با عجله به نقطه پس از شنیدن زنگ. آنها مورد حمله قرار گرفتند با تکه های شکسته و آجر از دیوار که دزد بود حوصله را از طریق.

به گشت زنی تیم مطلع بازرس ارشد Vijay Chogle از Waliv ایستگاه پلیس که وارد با دیگر کارکنان و احاطه نقطه. “قبل از ما می تواند به یکی از متهمان موفق به فرار. او با حمله پلیس پرسنل زمانی که آنها در تلاش بودند برای ورود به اتاق. هنوز دو پرسنل پلیس موفق به گرفتن دو متهم گفت:” Chogle. پاسبان Sambhaji Palve و Kumbhar زخمی شدند در این حمله.

امن شامل جواهرات و زیور آلات به ارزش حدود Rs 3 کرور. متهم به تلاش برای شکستن آن را باز کنید با یک برش زمانی که زنگ زد. بازداشت متهم شناخته شدند بابر شاه و 32 و Mukshed شیخ, 24. Sajan سوم متهم فرار کرد. همه ساکنان Bandra را Lalmitti,” او اضافه شده است.

“ما رزرو و بازداشت این متهم در بخش 460 (خانه تجاوز یا خانه شکستن), 307 (تلاش برای قتل), 353 (حمله یا جنایی زور برای جلوگیری از بنده های عمومی از تخلیه خود وظیفه), 332 (به طور داوطلبانه باعث صدمه دیده) و 34 (مشترک قصد) از جنایی کد. آنها تولید می شود قبل از دادگاه و remanded در بازداشت پلیس. ما در حال جستجو برای سومین متهم است که در بزرگ” Chogle اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de