بمبئی جرم: یکی برگزار شد و هشت نفر دیگر رزرو شده برای pelting پلیس سنگ در Dharavi میان مستند


وقتی پلیس پرسید جمعیت پراکنده آنها شروع به سوء استفاده پلیس و همچنین شروع pelting سنگ.

A screengrab of the video that shows locals misbehaving with the police.

یک screengrab از تصویری است که نشان می دهد مردم محلی بدرفتار با پلیس است.

این Dharavi پلیس بازداشت یک فرد و ثبت شده یک مورد در برابر هشت دیگران برای پرتاب سنگ به نیروهای پلیس در نزدیکی Joglekar Nala در روز چهارشنبه. پلیس در حال بازدید از منطقه پس از 56 سال آزمایش مثبت و درگذشت بعد از آن روز.

به گفته پلیس گشت تیم متوجه شد که چند نفر جمع شده بودند در این منطقه است. زمانی که پلیس از آنها خواست تا برای متفرق کردن آنها آغاز شده سوء استفاده پلیس و همچنین شروع pelting سنگ. هیچ پرسنل پلیس مجروح شد در این حادثه.

یک افسر پلیس از Dharavi ایستگاه پلیس گفت: آنها باید شناسایی متهم و دستگیری دیگران درگیر در این حادثه بیش از حد. آنها متهم شده اند رزرو تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC) و ماهاراشترا Kovid 17/2020 عمل می کنند.

DCP Pranay Ashok بمبئی یک سخنگوی پلیس گفت: اواسط روز, “Dharavi بازداشت یک فرد و ثبت شده یک مورد در برابر هشت افرادی که سنگ پرانی به پلیس. پلیس با توسل به مردم به ترک خانه های خود بدون هیچ گونه دلیل و همکاری با ما. ما را در برابر کسانی که به پیروی از قوانین.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>