خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: Mithibai کالج اصلی دستگیر تعرض روانشناس به قید وثیقه – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 14:27 IST | Vishal سینگ | بمبئی

طبق شاه Dr Hande گفته برداشت complainant’ثانیه دست در حالی که توزیع یک کاسه سوپ او پس از ملاقات او در یک کنفرانس در دانشگاه در سال 2016

The accused Dr Rajpal Hande. Picture/ Vishal Singh

متهم Dr Rajpal Hande. عکس/ Vishal سینگ

اصل Mithibai, دانشکده Dr Rajpal Hande دستگیر و به قید وثیقه توسط Juhu پلیس در روز شنبه در یک مورد تعرض به یک زن روانشناس در 2016.

با توجه به شاه در اکتبر 2016 روانشناس دعوت شد برای یک, انجمن روانشناسی نشست در Mithibai کالج. شاکی با حضور در این جلسه جایی که او به ملاقات دکتر Hande.

طبق گزارش دکتر Hande گفته برداشت شاکی دست در حالی که توزیع یک کاسه سوپ. او بلافاصله موفق به بازوی او. اما Dr Hande سپس نشسته در صندلی کنار او. زمانی که شاکی شدم به ترک او گفته برگزار شد دست خود را بصورتی پایدار و محکم برای بار دوم.

این زن تا به حال در ابتدا با نزدیک شدن به کالج مقامات اما او بدون پاسخ از آنها. او سپس با نزدیک شدن Juhu ایستگاه پلیس. حتی اگر پلیس ثبت شده یک مورد تحت IPC بخش 354 یک (1) در برابر Dr Hande در فوریه 2019 هیچ اقدام گرفته شد. او سپس با نزدیک شدن به دولت و کمیسیون حقوق بشر در تاریخ 24 ژانویه این سال است.

پس از کمیسیون احضار Juhu پلیس برای گزارش وضعیت به صورت DCP منطقه 9 در روز دوشنبه به آنها اطلاع داد که این دوربین مدار بسته از این حادثه می تواند یافت نمی شود که این حادثه اتفاق افتاده در سال 2016.

“کالج داخلی شکایت کمیته همچنین ساخت پرس و جو در این موضوع و پلیس دریافت نکرده اند هر گونه گزارش از کمیته گفت:” یک افسر ارشد پلیس اعلام کرد در نامه ای به کمیسیون.

DCP منطقه 9, Paramjit سینگ Dahiya روز دوشنبه در نامه ای (اواسط روز یک کپی) ارسال به دولت و کمیسیون حقوق بشر گفت: “دکتر Hande نامیده می شد در ایستگاه پلیس در بخش 41(D) دادرسی کیفری (CrPC). هنگامی که او آمد به ایستگاه پلیس او قرار داده شد و تحت بازداشت است. بستگان و وکیل مطلع شدند خود را در مورد دستگیری” نامه متحده است.

ارشد پلیس بازرس Juhu ایستگاه پلیس Pandharinath Wawal گفت: اواسط روز “دکتر Hande دستگیر شد, در روز شنبه و بلافاصله با قید وثیقه آزاد شد به عنوان جرم است bailable. ما به زودی یک فایل اتهام ورق.”

در تاریخ 17 ژانویه این سال Dr Hande دستگیر شد توسط Tilak نگر پلیس در دستور جلسات دادگاه در یک مورد دیگر از خود استاد بود اما بلافاصله با قید وثیقه آزاد شد.

هنگامی که در اواسط روز سعی تماس با دکتر Hande او حاضر به پاسخ تلفن ما تماس و یا پاسخ به پیام. اما Dr Hande مدافع راجیو Spike گفت: اواسط روز “این غلط است و مورد ما ثبت یک حکم دادخواست در دادگاه عالی در برابر آن.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de