بمبئی جرم: مردی که کشته, همسر, ریخته بدن در تانه کریک برگزار شد پس از هشت ماه

بمبئی جرم: مردی که کشته, همسر, ریخته بدن در تانه کریک برگزار شد پس از هشت ماه – اخبار

به روز شده: May 12, 2020, 14:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در راه خود را به Malad, شیخ خفه Deepali با طناب قبل از آزادسازی بدن خود را در یک کیسه گونی در تانه نهر.

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

این پوی پلیس بازداشت پیمانکار و راننده اش به اتهام قتل سابق همسر اول که تا به حال از دست رفته پس از ژوئیه 19 2019. به گفته پلیس این دو بود خفه مرحوم Deepali Yadav, 30, با یک طناب و ریخته بدن او در تانه نهر.

حادثه به نور هنگامی که متوفی پدر و مادر ثبت نام گمشده شکایت در ماه اوت سال 2019. یک ماه پس از تشکیل پرونده شکایت Deepali بدن شسته شده و داشت در Malad. “نثار شیخ و راننده Dhruvchandra Tiwari, 35, خفه Deepali به عنوان “او تهدید شیخ هنگامی که او ازدواج دوباره” یک افسر از پوی ایستگاه پلیس گفت:.

افسر پلیس نیز نشان داد که Deepali به قتل رسید در مداخله شب از ماه جولای 19 و 20 ژوئیه. پس از تجزیه و تحلیل سوابق تماس قرائت ترتیل و Tiwari برداشت شد توسط پوی پلیس. در جریان تحقیقات Tiwari نشان داد که شیخ به قتل رسانده بود ،

در حالی که صحبت کردن به Hindustan Times, Ankit Goyal معاون کمیسر پلیس منطقه 10 گفت: “ما تجزیه و تحلیل خود را ثبت تماس و اخیرا به نام شیخ برای بازجویی. اما او نگه داشته و به ما گفتن که او آگاه از محل خود.” او در ادامه به ذکر است که Tiwari محروم داشتن هر knowdlege در مورد قرائت ترتیل اما پس از اینکه مورد سوال تعدادی از بار Tiwari جلب اعتماد است که قرائت ترتیل همسر خود را کشته.

پس از این دو بودند بازداشت شیخ نشان داد که او و Deepali مورخ هشت سال قبل از ازدواج در مارس 2015. اگر چه این دو با هم زندگی می کردند به مدت سه سال اما هیچ کس آگاه از اتحادیه خود را در طول این دوره است.

این دو تصمیم به راه بخشی به دلیل مکرر دعوا. هنگامی که قاری ازدواج دوباره در مارس 2019, Deepali آغاز شده و او را تهدید می کند و حتی گفت که او را در معرض آنها رابطه اگر او نمی پرداخت پول است. شیخ نشان داد که Deepali مطالبات نگه داشته و در افزایش و حتی پس از دادن پول خود را در مناسبت های متعدد.

در نهایت او تصمیم به کشتن او و دخالت شب از ماه جولای 19 و 20 ژوئیه سال گذشته شیخ به نام Yadav برای یک حزب در Malad. قرائت ترتیل همراه با راننده اش Tiwari برداشت Deepali از پوی و در راه خود را به Malad سابق او را خفه با طناب قبل از قرار دادن بدن خود را در یک گونی کیسه. دو سوار به Kalwa که در آن آنها ریخته بدن او در تانه نهر.

“از آنجا که از باران های سنگین بدن او شسته شده در ساحل در نزدیکی Madh اسکله, Malwani. در اوت 7, 2019 Jitendra Sakpal یک ساکن محلی را دیدم گونی کیسه و اطلاع پلیس. Malwani پلیس در حال ثبت یک شاه در بخش 302 و 201 از قانون مجازات اسلامی (IPC) در برابر افراد ناشناخته” Goyal نقل شد.

پرونده قتل شده و منتقل شده به Malwani پلیس و تحقیقات بیشتر در جریان است. “Lad پاداش داده شد 30000 تومان برای تلاش های خود را برای کرک مورد” Goyal اعلام کرد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im