خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: انسان را تهدید می کند 17 ساله با تفنگ در Juhu می گوید که او “یک بازی با من” – اخبار

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 15:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نوجوان در انتظار بود در ساحل Juhu برای یک دوست. متهم بعد از بازداشت.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

این, Santacruz پلیس دستگیر 35 سال در فوریه 6 برای تهدید یک دختر کوچک با یک تفنگ و خواستار پول از او در ساحل Juhu. پلیس گفت که آنها در حال بررسی اگر متهم کایلاش Solanki یک نظامی سابق را به او ندارد مجوز برای اسلحه گرم یک بار از هندوستان گزارش بخوانید.

17 سال دارد و ساکن Jogeshwari و زندگی با خانواده اش. در فوریه 6, او تصمیم گرفت برای رفتن به ساحل Juhu برای قدم زدن با یک دوست به عنوان دانشگاه بسته شد.

حدود 5 بعد از ظهر دختر منتظر بود روی یک نیمکت برای یک دوست. این گزارش گفت: حدود 15 دقیقه بعد آمد و در کنار او نشسته و به او نشان داد یک تفنگ و خواسته خود را به “بازی با او”. وحشت نوجوان سعی کردم به راه رفتن دور اما متهم برداشت خود را به عقب کشیده و او را به عقب. او سپس خواستار پول از او.

نوجوان و سپس به نام به پاپ کورن فروشنده Hansaraj Yadav بود که گذشت. متهم پس از آن اجازه رفتن از کیسه خود و فرار به سمت زن و شوهر – Madhuprakash و Mamta Lalawat – که در ساحل بودند با دختر خود را. او گفت: این زن و شوهر که متهم تهدید کرده بود او را با تفنگ و زن و شوهر و سپس به کارگردانی او را به سمت یک پلیس chowky در حالی که آنها منتظر در ساحل نگه داشته و یک چشم بر متهم کرده است.

دختر و سپس با نزدیک شدن پلیس و روایت این حادثه. یک افسر پلیس و سپس همراه او به ساحل و متهم صحبت کردن به دختر دیگری. با Yadav کمک کند و یک گارد امنیتی متهم دستگیر و به, Santacruz ایستگاه پلیس.

متهم Solanki گفته پلیس او ساکن, Santacruz. او رزرو در بخش 387 (قرار دادن یک فرد در ترس اگر مرگ یا شدید صدمه دیده است به منظور ارتکاب اخاذی) از جنایی کد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im