بمبئی جرم: مرد خفه همسر بیش از ظن از ازدواج; می نویسد: اقرار در خانه دیوار

بمبئی جرم: مرد خفه همسر بیش از ظن از ازدواج; می نویسد: اقرار در خانه دیوار – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 15:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

خان نوشت و اعتراف خود را بر روی دیوار خود را اجاره تخت و همچنین ذکر جزئیات از همسر و شوهر قبل از absconding

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

22 ساله بود که به اتهام قتل شوهرش به ظن داشتن رابطه خارج از ازدواج در میرا جاده را Geeta نگر. متهم شناسایی به عنوان Naasir Raiz خان یک تلفن همراه صاحب مغازه است و در اجرا از آنجا که او مرتکب جرم شده است.

به گفته مقامات پلیس خان (25) خفه همسرش شمیم در مقابل او سه سال قبل از فرار از نقطه ای از جرم و جنایت. خان خفه همسر خود را بیش از ظن خود داشتن رابطه خارج از ازدواج. او همچنین نوشت: اعتراف خود را بر روی دیوار خود را اجاره اپارتمان در میرا جاده ها است. در اعتراف خود خان نیز ذکر جزئیات از همسرش هند.

در طول تحقیقات مقدماتی مشخص شد که خان ازدواج شمیم در سال 2016. این زن و شوهر به همراه دختر خود را در ابتدا در آنجا ماند در Paithruk روستا در جلون منطقه اوتار پرادش قبل از حرکت به بمبئی. هر دو خان و شمیم اغلب مبارزه به عنوان خان ادعا که همسر او بود و داشتن رابطه با یک فرد به نام دیپاک Thakur.

در حالی که صحبت کردن به Hindustan Timesارشد بازرس کایلاش Barve سایت برنامه نگر ایستگاه پلیس گفت: “خان خواهد هشدار شمیم به توقف صحبت کردن به Thakur اما او همچنان به انجام این کار است که خشم او.” این مسئول در ادامه گفت که خان استفاده می شود برای حمله به همسر خود را بیش از حد.

“حدود 18 روز پیش آنها به یک مصالحه چپ و اجاره آپارتمان در میرا جاده ها است. اما شمیم نگه داشته و در تماس با Thakur,” Barve اضافه شده است. در مارس 16, مبارزه شکست بین دو زمانی که خان خفه همسرش. بعد از آن او کاهش یافته است دختر خود را به محل قبل از اینکه از در بزرگ است. یک مورد به ثبت رسیده در بخش 302 (قتل) از قانون مجازات اسلامی (IPC) در برابر خان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>