بمبئی جرم: مرد هل دانشجو به خارج از قطار پس از او به ناتوانی در مبارزه با

بمبئی جرم: مرد هل دانشجو به خارج از قطار پس از او به ناتوانی در مبارزه – اخبار

به روز شده: May 09, 2020, 17:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این دختر به پلیس گفت که او به طور سطحی زخمی شد روی زانو و آرنج.

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

18 ساله دانشجوی کالج بود تحت فشار قرار دادند از ثابت قطار محلی در Mahim روز جمعه 25 ساله در حالی که او در تلاش بود برای شکستن یک مبارزه بین او و خود را فراجنسیتی در یک خانم مربی. به گفته پلیس این مرد که بوده است دستگیر شد دوستیابی خود را فراجنسیتی دوست بود و مبارزه با او دو روز پیش بار از هند گزارش شده است.

در روز حادثه این مرد شناسایی شده به عنوان Naushad شیخ خال خال خود را فراجنسیتی در یک قطار محلی در Mahim ایستگاه راه آهن. او سپس در پرتاب سوء استفاده او و شروع به زدن او که دیگر مسافران کردند.

این دانشجو بود که در همان مربی با پسر عموی او مداخله برای شکستن مبارزه بین شیخ و دوست خود را. شیخ سپس سیلی دختر در یک جا از خشم و شفاهی آزار او بیش از حد. سپس توسط مسافر دیگر در محفظه شروع به فریاد شیخ در حالی که او در مورد به فرار از, زمانی که دانشجو مسدود شده راه خود را در درب.

قرائت ترتیل و سپس تحت فشار قرار دادند دختر به بیرون از قطار باعث او را به سقوط بر روی پلت فرم. در حالی که شیخ در مورد فرار از نقطه مسافران در قطار مطرح شده یک زنگ و یک ماهاراشترا امنیت پرسنل نیروی او را گرفتار.

این دختر به پلیس گفت که او به طور سطحی زخمی شد روی زانو و آرنج.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de