بمبئی جرم و جنایت در tiff بیش از چکش ناخن به دیوار در Malwani

بمبئی جرم و جنایت در tiff بیش از چکش ناخن به دیوار در Malwani – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 09:03 IST | Samiullah خان | بمبئی

قربانی می شود پانچ در قفسه سینه به عنوان او تلاش برای جلوگیری از یک مبارزه بین او و متهم.

The deceased Rasees Ahmad. Picture/Samiullah Khan

مرحوم Rasees احمد. عکس/Samiullah خان

در یک حادثه عجیب و غریب یک زن 45 ساله کشته شد توسط همسایه خود پس از نزاع بر سر چکش ناخن در دیوار. حادثه رخ داده در روز پنج شنبه بعد از ظهر در Nirankar نگر در Azmi نگر دروازه – 7 در Malwani در حومه بمبئی.

مرحوم شناخته Rasees احمد نام مستعار Raees داداش Tempuwala شد حمله توسط همسایه خود Nazir Ahmad که منجر به مرگ خود را. به گفته پلیس مبارزه شکست بین متوفی و متهم بیش از چکش ناخن در دیوار. Rasees خواب بود پس از نماز در تمام شب در حالی که رعایت رمضان زمانی که احمد بود چکش ناخن در دیوار. به عنوان Rasees قادر به خواب با توجه به صدا پسرش رفت و به احمد به خانه از او بخواهید برای جلوگیری از چکش ناخن.

در نهایت از یک بحث دو شکست به مبارزه با مشت. Rasees که از خواب بیدار شدم به دلیل اغتشاش رفت به خانه همسایه برای شکستن این مبارزه است. او منگنه شده توسط احمد در قفسه سینه او فرو ریخت. Rasees بود با عجله به بیمارستان اما پزشکان اعلام کردند او مرده در هنگام ورود. این Malwani پلیس رزرو و بازداشت احمد و شروع بررسی است.

مرحوم خدمت در مدیریت محلی مدرسه. بدن فرستاده شد برای کالبد شکافی به مدنی-اجرای Bhagwati بیمارستان و تحقیقات بیشتر در جریان است.

“ما ثبت نام این مورد در بخش های مختلف از IPCs از جمله مرگ سهل انگاری 304(یک) و بازداشت شده اند که متهم گفت:” بازرس ارشد Jagdev Kalapad از Mawani ایستگاه پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>