بمبئی جرم: مرد پنهان به سرقت رفته ‘طلا’ در خانه یک سال بعد متوجه شدم این بود imitation jewellery

بمبئی جرم: مرد پنهان به سرقت رفته ‘طلا’ در خانه یک سال بعد متوجه شدم این بود imitation jewellery – اخبار

به روز شده: May 04, 2020, 19:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پلیس بازیافت چهار دستبند, 17 mangalsutras و دو گردنبند و لپ تاپ تومان ارزش 1.50 لاخ از اختیار خود

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حادثه تکان دهنده دولت و راه آهن و پلیس (GRP) دستگیر 42 سال است که استفاده می شود به سرقت زنجیر طلا mangalsutras و دیگر زیور آلات. به گفته منابع پلیس این مرد پنهان این سرقت جواهرات در خانه خود را برای نزدیک به یک سال است اما یک واقعیت را بررسی کنید زمانی که GRP در بر داشت که تمام کالاهای به سرقت رفته بودند بدلی, جواهرات و اشیای قیمتی.

متهم شناسایی به عنوان Bajirao Katkar دستگیر شد توسط GRP در فوریه 27 برای دزدی در ایستگاه های راه آهن. به گفته مقامات پلیس متهم مورد استفاده قرار گیرد به حرکت در اطراف ایستگاه راه آهن و معمولا هدفمند زنان مسافران. متهم طرز عمل بود به هدف قرار دادن زنان استفاده می شود که به سفر در خط مرکزی. او استفاده می شود برای حمله به زنان و مسافران زمانی که آنها در انتظار بودند در پلت فرم و یا عجله پا بر روی پل.

با توجه به GRP افسران Katkar تا به حال یک همدست شناخته شده به عنوان دیلیپ Karlekar, 52, که باقی می ماند در یک chawl در Girgaum. او استفاده می شود به نگه داشتن همه با ارزش به سرقت رفته در Karlekar محل. در حالی که صحبت کردن به Mumbai Mirror, Satish Pawar ارشد بازرس پلیس Dombivali GRP گفت: ما در بر داشت چهار دستبند, 17 mangalsutras و دو گردنبند. همه اینها تبدیل به بدلی, جواهرات و اشیای قیمتی.” او در ادامه به ذکر است که این متهم گرفتار شده بودند بر اساس فیلم دوربین مدار بسته که آنها تهیه شده از ایستگاه های راه آهن.

در جریان تحقیقات پلیس همچنین متوجه شد که Katkar استفاده می شود به هدف مردان استفاده می شود که به رفت و آمد با لپ تاپ خود را در محلی قطار. این GRP بهبود لپ تاپ ها تومان ارزش 1.50 لاخ از اواز یا موسیقی دو نفری.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de