خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: مرد سه سال زندان برای اتوبوس جزئی در سال 2017 – اخبار

به روز شده: فوریه 19, 2020, 13:44 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

متهم نیز خواسته شد به پرداخت جریمه نقدی از 10 ، 000 تومان

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک دادگاه ویژه در یکشنبه محکوم 25 سال Mankhurd اقامت به مدت سه سال از سخت زندان برای آزار جزئی در یک قطار شلوغ در سال 2017. متهم Mukesh Yadav نیز جریمه 10 ، 000 تومان یک Mumbai Mirror گزارش بخوانید.

روی نیمکت به ریاست قاضی ویژه ای BV Kale محکوم Yadav در بخش 8 از پوسکو عمل و بخش 354 از قانون مجازات اسلامی (IPC). با توجه به ارسال مقاله توسط دادستان عمومی Sulabha Joshi این حادثه زمانی صورت گرفت که قربانی و خانواده اش در حال سفر بودند بین خان و Mulund ایستگاه حدود 11 am. Yadav شروع به لمس جزئی نامناسب در قفسه سینه و خصوصی خود را در بخشی. با توجه به جمعیت این دختر قادر به حرکت می کند و از ناراحتی او پدر به او گفت که Yadav را لمس کرده بود و او را نامناسب دادستان گفت.

پدر او پس از آن مطرح شده زنگ اما Yadav موفق به فرار از قطار بود که پس از رسیدن به Ghatkopar ایستگاه. پدر و مسافران تلاش برای گرفتن اما او فرار کرد و فرار به سمت خروج این گزارش اضافه شده است.

Yadav متوجه شد در حال اجرا بر روی پلت فرم های چند نیازها پاسبان. آنها او را دستگیر و تحویل او به Kurla پلیس که او را رزرو تحت حمله و اتهامات دادستان گفت.

به عنوان هیچ فیلم دوربین مدار بسته از حادثه Yadav داده شد نور حکم. به حداکثر مجازات حبس در بخش 8 از پوسکو عمل است پنج سال و یا جریمه.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان