بمبئی جرم: انسان ایجاد جعلی Facebook مشخصات MNS کارگر و برچسب های خود را ‘فاحشه’

بمبئی جرم: انسان ایجاد جعلی Facebook مشخصات MNS کارگر و برچسب های خود را ‘فاحشه’ – اخبار

انتشار: Mar 11, 2020, 11:33 IST | Samiullah خان | بمبئی

متهم می خواستم به انتقام از شوهر زن و برادر در قانون پس از او تا به حال یک نزاع با آنها را.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

این Malad پلیس دستگیر 37 ساله راننده از Sion به اتهام ایجاد جعلی Facebook مشخصات ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) کارگر و آپلود عکس های خود را همراه با خواهر در قانون را با مخاطبین خود و اعلام آنها روسپی.

به گفته پلیس متهم Sandeep Kumbhar, 37, می خواستم به انتقام از شوهر زن و برادر در قانون است. این زن که ساکن در Malad نیز عضو فعال این حزب است.

حادثه به نور پس از دو زن شروع به دریافت تماس است که آنها را ناراحت و آنها با نزدیک شدن به Malad پلیس. یک تیم پلیس از جمله بازرس ارشد جورج فرناندز معاون بازرس پلیس Vivek Tambe, بازداشت متهم پس از تحقیق در این مورد به مدت چهار ماه.

تحقیقات بیشتر نشان داد که این زن و شوهر و برادر او در حال بحث با متهم کرده و گفته بودند: “او یک شخص بسیار بد”. این خشم متهم و او تصمیم به گرفتن انتقام است.

پلیس رزرو متهم تحت بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی (IPC) و آن عمل می کنند. او تولید شده بود در دادگاه شده است و remanded در بازداشت پلیس, یک افسر پلیس از Malad ایستگاه پلیس گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de