بمبئی جرم: مرد خودکشی پس از بریدن گلوی او سه فرزند در پلقر

بمبئی جرم: مرد خودکشی پس از بریدن گلوی او سه فرزند در پلقر – اخبار

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 11:40 IST | Diwakar Sharma | بمبئی

با توجه به تحقیقات اولیه این مرد افسرده پس از همسرش او را ترک در طول مستند

The Tulinj police at the scene of crime. All Pictures/Hanif Patel

این Tulinj پلیس در صحنه جرم است. تمام عکس/حنیف پاتل

در یک حادثه تکان دهنده یک زن 35 ساله مرد که گفته می شود خودکشی پس از قتل سه فرزند خود را در شنبه شب در Nalasopara شرق. با توجه به تحقیقات مقدماتی پلیس مظنون است که انسان در زمان مرحله شدید پس از همسرش به اتهام چپ او را برای مرد دیگری در طول مستند.

در پلقر پلیس اجساد کایلاش Parmar (35) , Nayan (10), Nandani (8) و Naina (5) دروغ گفتن در یک استخر خون در مسکن اجاره ای در Shweta مستعمره در Nalasopara.

سرپرست پلیس Datta Shinde گفت: “خانه پیچ از داخل این حادثه به نور آمد که Parmar پدر Biju به خانه خود رسید روز شنبه در اواخر شب. Biju زدم درب چندین بار اما زمانی که او هیچ پاسخ از داخل او را شکست باز کردن درب خانه و کشف اجساد نوه او دروغ گفتن در سالن در حالی که Parmar جسد پیدا شد در داخل آشپزخانه.”

او در ادامه گفت: “گلوی کودکان بودند شکاف با یک لبه تیز سلاح و اجساد یافت شد دروغ گفتن در یک استخر از خون است. بدن فرستاده شده اند برای پس از مرگ.”

این Tulinj پلیس را بهبود آغشته به خون آشپزخانه چاقو بود که که در کنار Parmar بدن در آشپزخانه. Parmar پدر Biju زندگی می کند که نزدیک گفت: در اواسط روز که او در مقیاس کوچک تاجر و افسرده بود در طول مستند.

Tulinj-Nalasopara
این Parmar خانواده زندگی می کردند در Shweta مستعمره در شرق Nalasopara

Biju گفت: “همسرش آنیتا اغلب مورد استفاده برای ایجاد هرج و مرج در خانه و در حدود 45 روز پیش او را ترک برای پدر و مادر او خانه ای در Kalyan. او اعتقاد بر این است که قلاب کردم و با چهره Sachin Borade.”

“پسر من بسیار ناراحت بود به عنوان آنیتا هرگز نام او را به می دانم که این خوب بودن را از فرزندان خود. کایلاش و سه تا از بچه ها را به خانه من به غذای همسرش او را ترک کرد. در شنبه کایلاش بسیار ناراحت شد بعد از دیدن همسرش تصویر در Borade Facebook account. پس از صرف ناهار پسرم را به خانه اش رفت در بعد از ظهر امیدوار است که او را به بازگشت به چای با هم. اما او نمی آمد” Biju گفت.

یک گریه Biju گفت: اواسط روز که او فکر کرد که او پسر و نوه او ممکن است خواب زمانی که آنها نمی آیند به خانه اش. در 8 ساعت رفت و به پسرش خانه بود که از داخل قفل شده. پس از گرفتن پاسخ از او به نام همسایه و شکست باز کردن درب تنها به کشف بدن خود و نوه و پسرش.

اواسط روز صحبت به چند همسایه از جمله ماهش Rane Ashok دارند Maryadas و دیگران که گفت که آنها نمی شنوند هر گونه اغتشاش از داخل خانه’. “به نظر می رسد کودکان خواب بودند هنگامی که پدر خود را شکاف گلوی خود را” گفت: Rane که در کنار درب زندگی می کند.

سرپرست پلیس Shinde گفت: “ما بازدید جرم نقطه ای و آموخته اند که کایلاش برای اولین بار سعی کردم به خود آویزان به مرگ اما زمانی که تلاش خود را شکست خورده او شکاف گلو خود را با همان سلاح قتل است.”

Tulinj ایستگاه پلیس بازرس Dattatray Patil گفت: “یک مورد در بخش 302 (قتل) از قانون مجازات اسلامی به ثبت رسیده است در برابر کایلاش و بیانیه ای از پدرش ثبت شده است. تحقیقات بیشتر در حال انجام است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im