خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: مرد دستگیر و برای فریب دانش آموزان بیش از HSC سالن بلیط – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 18, 2020, 18:06 IST | PTI | بمبئی

یکی دیگر از پدر و مادر Mujahidul اسلام ادعا که Jaiswal و Baig شروع به دادن گریزان پاسخ زمانی که از آنها خواسته شد در مورد سالن بلیط

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

یک مرد بازداشت شده است در کلان شهر به اتهام گرفتن پول از دانش آموزان پس از قول آنها سالن بلیط برای ایالت ماهاراشترا مدیره HSC امتحانات, پلیس گفت:. بالاتر ثانویه گواهی امتحانات آغاز شده در روز سه شنبه. یک مقام رسمی گفت: دانشجویان فریب خورده بودند دنبال مطالعات انجام شده از طریق مکاتبات و مورد نیاز سالن بلیط به نظر می رسد برای HSC امتحانات به عنوان ” خارجی دانش آموزان و شناسایی متهم به عنوان Munim کومار Jaiswal (45).

او گفت: 15 دانش آموزان تا به حال با نزدیک شدن پلیس تا کنون هر چند تعدادی از کسانی که فریب خورده ممکن است به عنوان بالا به عنوان 30. با توجه به شاکی Anis احمد Idrisi او برادر کوچکتر شکست خورده بود کلاس یازدهم و از این رو تصمیم گرفته بود به نظر می رسد برای HSC امتحانات (کلاس دوازدهم) از طریق مکاتبات و اومدند Chembur مبتنی بر ‘Baig و Mhatre’ کلاس. “استاد Baig از این Chembur مبتنی بر آموزش مطمئن باشید که ما از دانش آموزان می خواهم سالن بلیط در زمان. او بود که به ما معرفی Jaiswal. هر دانش آموز خواسته شده بود به پرداخت 5,000 تومان به Jaiswal برای سالن بلیط که آنها” Idrisi گفت.

یکی دیگر از پدر و مادر Mujahidul اسلام ادعا که Jaiswal و Baig شروع به دادن گریزان پاسخ زمانی که از آنها خواسته شد در مورد سالن بلیط. “در پنجشنبه Jaiswal صراحت به ما گفت که بیرون نخواهد شدن سالن بلیط. پس از آن ما تصمیم به رویکرد پلیس به عنوان ما متوجه ما شده بودند فریب خورده” اسلام گفت.

صاحب طبقات شهيد Baig ادعا کرد که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این حادثه قرار داده و سرزنش در Jaiswal. “من چیزی برای انجام با این موضوع است. من فقط شارژ من شهریه. Jaiswal در زمان و پول از دانش آموزان امیدوار کننده آنها سالن بلیط و همچنین صادر رسید. من یک معلم تمام اتهامات علیه من هستند false” Baig گفت: در دفاع از او.

بازرس ارشد Jayprakash Bhosle از Chembur ایستگاه پلیس گفت: Jaiswal دستگیر شد از او Goregaon اقامت در هفته گذشته و متهم شده است در بخش 420 (تقلب) و 406 (نقض اعتماد) از قانون مجازات و بیشتر پروب جریان بود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im