بمبئی جرم: ماهاراشترا ATS سینه مفدرون کارخانه دست گرفتن مقدار زیادی از مواد مخدر

بمبئی جرم: ماهاراشترا ATS سینه مفدرون کارخانه ضبط مقدار زیادی مواد مخدر – اخبار

به روز شده: فوریه 20, 2020, 19:30 IST | Diwakar Sharma | بمبئی

تحقیقات بیشتر نشان داد که Adake تا به حال تولید مواد مخدر مفدرون در Shree آلفا مواد شیمیایی در Purandar taluka در پونا

The narcotics were manufactured at Shree Alfa Chemicals in Pune

مواد مخدر تولید شد در Shree آلفا مواد شیمیایی در پونا

در دسامبر 2019 در ضد تروریسم, تیم ملی, Juhu واحد از پلیس بمبئی تیم تا به حال بازداشت متهم Mahendra Parshuram Patil (49) و Santosh Balasaheb Adake (29) بودند که درگیر در قاچاق ماده مخدر MD (مفدرون) پودر و ضبط 14.30 کیلوگرم MD مواد مخدر تومان ارزش 5.60 کرور از Vileparle بمبئی و Saswad پونا.

در تسریع این یک جرم ثبت شده در بخش 8 (C), 22, 29 NDPS عمل 1985 در ATS. پس از دو متهم دستگیر شده اند نگه داشته قضایی در بازداشت هستند.

Alfa-Pune
این کارخانه که در آن حمله انجام شده توسط ATS Juhu واحد

در طول تحقیقات بیشتر ATS Juhu واحد P. I. Daya نایاک و A. P. I. ساغر Kungir به طور کامل مورد بررسی فعالیت های بازداشت متهم Santosh Balasaheb Adake. این تحقیقات نشان داد که Adake تا به حال تولید شده MD (مفدرون) در Shree آلفا مواد شیمیایی در Purandar taluka در پونا.

“در فوریه 19, ATS Juhu واحد انجام یک حمله در کارخانه و ضبط 10.500 کیلوگرم MD مواد مخدر به ارزش حدود Rs. 4.2 کرور و خام, شیمیایی, MD واحد تولیدی هزینه شده است تقریبا. Rs 1.2 کرور گفت:” یک افسر ارشد در ATS.

به گفته کارشناسان از 200 کیلوگرم MD (تومان ارزش 80 کرور) ممکن است تولید از کشف و ضبط مواد شیمیایی خام.

این عملیات انجام شد تحت هدایت رئیس ATS Deven Bharti و دیگر افسران ارشد از جمله جیانت Naiknavare Vikram Deshmane دکتر Vinaykumar Rathod و ACP, Shripad Kale توسط PI Daya نایاک API ساغر Kunjir, Dashrath Vitkar, Sachin Patil, PSI Rawool و کارکنان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de