خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: آسانسور تکنسین خرد شده به مرگ در آسانسور بدبختی در Navghar – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 06, 2020, 21:30 IST | Anurag Kamble | بمبئی

در حالی که تعمیر شد و در ناگهان بلند شده و آن را به سمت بالا رفت و در نتیجه Yadav گیر کرده بین بالابر و سقف

The incident took place at Richa Tower, located at Mulund East

این حادثه صورت گرفت در Richa برج واقع در شرق Mulund

در یک حادثه تکان دهنده در یک آسانسور تکنسین خرد شده بود به مرگ در Navghar بالا افزایش می یابد در حالی که او در مورد تعمیر و نگهداری آسانسور در صبح روز پنج شنبه. تکنسین عنوان سانجی Yadav بود انجام تعمیرات در حالی که نشسته در بالای آسانسور. او خرد کردم بین بالابر و سقف زمانی که همه از ناگهانی آسانسور به سمت بالا رفت. Navghar پلیس ثبت نام کرده اند یک مرگ تصادفی گزارش (ADR) در ارتباط با حادثه است.

Sanjay-Yadav-lift
مرحوم شناخته شد سانجی Yadav

این حادثه صورت گرفت در Richa برج واقع در Mulund (E). ساکنان تا به حال به نام آسانسور تکنسین در روز پنج شنبه صبح. این کار قرار بود در من بال از ساختمان. “دو ساکنان و یک تکنسین شد در داخل آسانسور در حالی که تکنسین Yadav بود بر بالای آسانسور” گفت: یک افسر از Navghar ایستگاه پلیس.

در حالی که تعمیر شد و در ناگهان بلند شده و آن را به سمت بالا رفت و در نتیجه Yadav گیر کرده بین بالابر و سقف. در حالی که سه نفر داخل آسانسور. آتش تیپ مقامات هشدار داده شد توسط ساکنان که بلافاصله نجات سرنشینان آسانسور و Yadav. “او با عجله به تن Agarwal بیمارستان که در آن او اعلام شد مرده در هنگام ورود” اضافه شده پلیس.

Navghar پلیس ثبت نام کرده اند یک مرگ تصادفی گزارش (ADR) در ارتباط با حادثه است. “ما ثبت نام ADR و در حال کاوش این موضوع گفت:” بازرس ارشد Pushkraj Suryawanshi.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de