بمبئی جرم: Jilted عاشق رزرو برای نشت تلاش برای فروش سابق و دوست صمیمی عکس آنلاین

بمبئی جرم: Jilted عاشق رزرو برای نشت تلاش برای فروش سابق و دوست صمیمی عکس آنلاین – اخبار

به روز شده: Jun 13, 2020, 15:32 IST | Samiullah خان | بمبئی

به گفته پلیس Goregaon مبتنی بر مرد خشمگین پس از آن زن به پایان رسید رابطه خود و به بیرون درز صمیمی و عکس با قصد اهانت به او

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

این Samta نگر پلیس در بمبئی رزرو یک سال آخر مهندسی دانش آموز به اتهام آپلود و اقدام به فروش سابق خود دوست دختر صمیمی از عکس ها در رسانه های اجتماعی.

به گفته پلیس قربانی یک 20 ساله دانشجوی ساکن در Kandivli شد در رابطه با متهم به یک سال و نیم. او تا به حال به پایان رسید در این رابطه در ماه آوریل این سال است. خشمگین با شکستن این مرد ساکن Gokuldham در Goregaon (شرق) به بیرون درز صمیمی و عکس در رسانه های اجتماعی و نیز تلاش برای فروش آنها با قصد اهانت به او را. عکس گرفته شد که متهم و زن بودند در یک رابطه است.

که شیوه های زیر شرکت در دادگاه عالی, آموخته عمل به عنوان پلت فرم رسانه های اجتماعی به دنبال او اجازه ارسال تصاویر. او با نزدیک شدن به ایستگاه پلیس و ثبت شکایت علیه متهم در روز یکشنبه.

یک مقام رسمی از Samta نگر ایستگاه پلیس گفت که بازداشت شده و در عین حال به این موضوع تحت تحقیق.

پلیس باید رزرو متهم تحت IPC بخش 354 (B) (حمله یا جنایی نیروی قصد بی احترامی به شخص),419 (مجازات برای تقلب توسط personation), 292 (فروش و…. از زشت و ناپسند کتاب), 500 (مجازات افترا), 501 (چاپ یا حکاکی ماده شناخته شده به عنوان توهین آمیز) و 67 (I) (چاپ و نشر صریح ماده در فرم الکترونیکی) از این عمل, 2000.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de