خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: تاریخچه sheeter منفی بانک, مدیر, آمدند, زیور آلات به ارزش 90,000 تومان – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 13:42 IST | Anurag Kamble | بمبئی

جرم ثبت شده بود در برابر دو نفر تحت IPC بخش 420 (تقلب) و 34 (مشترک قصد).

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

یک تاریخچه-sheeter بود که تقلب شده است و مردم برای 20 سال گذشته بازداشت شده است توسط Mulund پلیس برای یک بانک مدیر فروش 90,000 تومان. این حادثه صورت گرفت در ژانویه 20th که در آن هر دو متهم به حال فریب خوردن قربانی به عنوان آنها او را سرزنش حوا-اذیت کردن یک ساکن محلی است.

در شب 20 ژانویه 2020, Aniket Rokade که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر فروش در یک بانک خصوصی در Mulund بود در حال انتظار برای اتوبوس. یک مرد در 20s خود(گمان 1) به او آمد و از او پرسید که چرا او حوا, اذیت کردن, سلیم داداش دختر. Rokade را درک نمی کنند آنچه که او در تلاش برای گفتن. او در پاسخ گفت که او آگاه از هر چیزی است. مشکوک پرسید: Rokade برای رسیدن به یک جای منزوی که در آن a 30-year-old man (مشکوک 2) با نزدیک شدن Rokade و ادعا کرد که وجود یک جمعیت از 20-25 افرادی که در انتظار بودند به ضرب و شتم Rokade ، Rokade نمی تواند درک آنچه که قرار بود.

Rokade که در حال حاضر شک است که چیزی اشتباه بود خواسته شد گمان 1 را به خود زنجیره ای طلا و انگشتر طلا به عنوان آنها پیدا کردن که مقصر چه کسی حوا-طعنه سلیم است و همچنین پوشیدن همان زیور آلات و آنها احساس آن هیچ یک دیگر از Rokade. Rokade حذف زیور آلات و مشکوک پرسید: او را به رفتن و یک کلمه با سلیم بهایی بود که انتظار در خط.

Rokade رفت و به خط و نشان داد که هیچ کس وجود دارد و هنگامی که او بازگشت پیدا نکردم این دو بیش از حد. او می دانست او شده است فریب خورده و با عجله به Mulund ایستگاه پلیس.

جرم ثبت شده بود در برابر دو نفر تحت IPC بخش 420 (تقلب) و 34 (مشترک قصد). “در حالی که ما جمع آوری اطلاعات ما در بر داشت که به یک نوع مشابه از تقلب گرفته شده بود در Bhandup, پارک, سایت, Ghatkopar, Vileparle و قهوهای مایل به زرد نیز گفت:” یک افسر از Mulund ایستگاه پلیس. بازرس ارشد راوی Sardesai حال تشکیل یک تیم تحت دستیار بازرس پلیس Sachin Kadam زیر بازرس Harshad Patil.

“ما شروع به نظارت در حوزه قضایی و از طریق خبرچین که مظنون به ارتکاب جرم در منطقه آنها نمی آیند به عقب وجود دارد برای تقریبا 15 تا 20 روز است. ما شروع به نگه داشتن چشم در این مظنون شدند و همچنین نگه داشتن یک برگه در خبرچین. در نهایت ما با دریافت اطلاعات از چند روز که هر دو مظنون دیده می شد در Mulund. یک تله گذاشته شد و 2 مظنون دستگیر شد. آنها شناسایی خود را به عنوان Kiran Shah و Kamlesh Chotai. “ما باید دستگیر و هر دو متهم کرده است. فعال بودن آنها در بمبئی و قهوهای مایل به زرد برای مدت زمان طولانی. ما بهبود زیور آلات به ارزش حدود Rs 4 لاخ” گفت: راوی Sardesai ارشد بازرس Mulund ایستگاه پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de