بمبئی جرم: GRP جرم شعبه حل ربایی, پرونده قتل,

بمبئی جرم: GRP جرم شعبه حل ربایی, پرونده قتل, اخبار

انتشار: Mar 19, 2020, 11:43 IST | Vishal سینگ | بمبئی

Sajid نام مستعار Mohin احمد قادری که به کشته شدن دوست خود را برای باج تومان 70 لاخ بود توسط پلیس دستگیر شد, 21 سال بعد

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

جرم و جنایت شاخه ای از دولت در پلیس راه آهن موفق به حل یک 21 ساله مورد یک مرد که ربوده شد از, Santacruz. Sajid نام مستعار Mohin احمد قادری که به کشته شدن دوست خود را برای باج تومان 70 لاخ بود توسط پلیس دستگیر شد 21 سال بعد. او تحویل به واحد 9 جرم شعبه برای تحقیقات بیشتر است.

به گفته پلیس یک سرقت ثبت شده در Kalyan راه آهن ایستگاه پلیس. موازی تحقیقات انجام شده توسط راه آهن جرم شعبه پلیس. تیم راه آهن جرم شعبه در حال راه اندازی یک دام در Navi Mumbai برای ده روز به nab متهم کرده است. از این اطلاعات پلیس دستگیر ساجد او را به زندان در روز سه شنبه. پس از یک تحقیق کامل پلیس در مورد آموخته 21 ساله راز ربوده شده, جوانان, از, Santacruz.

Amit Kumar Muneshwar نقطه از پتنا آمد به بمبئی در سال 1999 برای highes مطالعات و زندگی در Juhu. در آن زمان او معرفی شد به Sajid پس از آن دو دوستان خوب شد. Muneshwar همیشه استفاده می شود که احزاب و سرگرم کننده با متهم کرده است. یک روز هنگامی که Sajid متوجه Muneshwar مورد ستایش قرار داد از یک خانواده ثروتمند سابق و شریک زندگی خود را Siraj ربوده دومی.

به گفته پلیس در 9 آوریل سال 1999 ساجد به نام Muneshwar پدر با نام عباس و خواست تا او را به پرداخت 70 تومان لاخ. قربانی پدر گفت: Sajid که او خواهد آمد به بمبئی و پرداخت باج. چهار روز بعد Muneshwar پدر آمد به بمبئی و به نام ساجد به می گویند که او فقط Rs 4.5 لاخ و بقیه پول نشده است مرتب شده اند. گفتگو ساخته شده ساجد مشکوک قربانی پدر از دادن اطلاعات به پلیس.

روز بعد ساجد و سراج سوار Muneshwar با موتور سیکلت در ویرر-Vasai منطقه ضربه سر خود را با یک میله به کشتن او و ریخته بدن در Vasai نهر. Muneshwar پدر و سپس با نزدیک شدن به, Santacruz ایستگاه پلیس و ثبت یک پرونده قتل. بررسی تحویل داده شد به بمبئی جرم شعبه واحد 9 تیم ملی که اقدام به دستگیری ساجد اما او تا به حال سمت چپ بمبئی و فرار کرد. به پلیس بمبئی نیز رفت و به روستای خود Srivardhan برای پیدا کردن او بود, اما هیچ سرنخی از او به پلیس گفت.

پس از کشتن Muneshwar ساجد زندگی در اوتار پرادش برای دو سال پس از او آمد به رتنگیری و ماندن در آنجا با هویت های مختلف. در سال 2013 ساجد و شریک زندگی خود را تا به حال کشته شدن یک مرد به نام Swapnil بیشتر در رتنگیری. ساجد بود و سپس به قید وثیقه پس از گذراندن یک سال در زندان است. در سال 2016 دادگاه تبرئه ساجد در مورد قتل.

ارشد پلیس بازرس GRP جرم شعبه Uttam Sonwane گفت Mid “Sajid نام آینده شد در Kalyan مورد سرقت به دلیل که ما او را بازداشت و در بازجویی اعتراف به قتل Muneshwar.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>