خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: GRP دستگیری باند که در سرقت بیش از 300 کیسه از قطار محلی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 15, 2020, 11:43 IST | Vishal سینگ |

GRP بهبود در مجموع 9 لپ تاپ 2 زبانه و یک تلفن همراه از آنها

دولت راه آهن پلیس (GRP) جرم شعبه گرفتار یک باند که با استفاده از به سرقت کیف از یک قطار محلی رک. متفکر این باند گفت: GRP جرم شعبه مقامات در سوال که او متعهد بیش از 300 دزدی.

با توجه به GRP جرم شعبه Gyan سینگ Kushwaha (30) که ساکن Wadala استفاده می شود به سرقت کیف در قفسه در محلی قطار استفاده می شود که به لپ تاپ. Kushwaha مورد استفاده برای ارتکاب این جنایات در قطار اصلی و بندرگاه خط آهن مرکزی.

Gyan سینگ شده است سرقت در قطار محلی پس از 2015. او دستگیر شد و یک بار توسط Wadala GRP و بعد بیرون آمد و به قید وثیقه. Gyan سینگ بود یک برادر کوچکتر Rajkumar Kushwaha (26) که او نیز مورد استفاده قرار گیرد به سرقت. Rajkumar مورد استفاده برای فروش لپ تاپ به سرقت رفته به روستای خود Sarani خدا District Dholpur راجستان.

GRP نیز بهبود 4 لپ تاپ از Rajkumar ، این GRP رسمی گفت که این دو برادر بودند به خوبی تحصیل کرده و خواهد فروش لپ تاپ های گران قیمت به تومان 3000 تا 5000 تومان.

این GRP به بازداشت دو بیشتر از همکاران خود و پلیس نیز بهبود لپ تاپ به سرقت رفته از آنها. با توجه به GRP این افراد انجام یک کیسه که در آن نگهداری آنها ، پس از این او به هیئت مدیره قطار. نگهداری آنها کیسه های خود را در قفسه در کنار یک کیسه است که در آن از آنها انتظار می رود به یک لپ تاپ. بعد از این آنها استفاده می شود به نگه داشتن چشم در آن کیسه و مورد استفاده قرار گرفتن با کیف لپ تاپ به عنوان به زودی به عنوان آنها به این شانس.

GRP بهبود در مجموع 9 لپ تاپ 2 زبانه و یک تلفن همراه از آنها.

GRP, جرم, شعبه بازرس ارشد پلیس Utam Sonwane گفت: “متهم Gyan سینگ گفت: در این تحقیق که او متعهد حدود 300 دزدی. ما شده اند در حال بررسی بیشتر است.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان