خرید رپورتاژ

بمبئی و جنایت سابق پمپ بنزین مالک نوبت دزد; دزد قدرت بازگشت به بالا, باتری از دستگاههای خودپرداز دستگیر شد – اخبار

به روز شده: فوریه 18, 2020, 18:19 IST | Anurag Kamble | بمبئی

این Kurla پلیس بازیافت آلمانی ساخته شده و هفت تیر یک پیچ گوشتی و چاقو از اختیار او

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

این Vinoba R نگر پلیس دستگیر 34 ساله به اتهام سرقت باتری قرار داده شده در داخل دستگاه خودپرداز و مراکز به عنوان یک قدرت بازگشت. متهم شناسایی به عنوان Tawab علی جعفر علی شیخ بود که هنگامی که صاحب یک پمپ بنزین بود در یک دور باطل گرفتار مواد مخدر مستقر در سرقت باتری برای تامین مالی خود اعتیاد است. هنگامی که تولید در دادگاه امروز او بازگردانده شدند به قضایی بازداشت کرده است.

VB نگر پلیس دریافت یک قطعه از اطلاعات است که یک مرد در 30s خواهد بود سرقت باتری قرار داده شده به عنوان یک قدرت بازگشت تا برای خود پرداز atm. اقدام به tip-off, پلیس تیم فعال خود را informer شبکه برای پیدا کردن در مورد یک مرد ناشناس نمایش فیلم دوربین مدار بسته در حالی که سرقت در Ghatkopar, Vakola و Kurla.

بازرس ارشد راجش Pawar با تشکیل یک تیم تحت رهبری معاون بازرس پلیس Bapu Salunkhe. “یک خبرچین به ما گفت که این فرد در دوربین مدار بسته است, Tawab علی جعفر علی قاری ساکن Kurla (W). ما به دنبال او و او را دستگیر کردند روز یکشنبه گفت:” یک افسر از VB نگر ایستگاه پلیس.

پس از بازجویی Tawab پلیس مقامات در بر داشت داستان تکان دهنده از سقوط. “هر چه اطلاعات ما شده اند قادر به جمع آوری از او و برادر Tawab متعلق به یک خانواده ثروتمند بود که مالکیت یک پمپ بنزین در Reay جاده ها است. خانواده به خوبی خاموش شد ساخت یک خوش تیپ درآمد” گفت: یک افسر. “Tawab مورد مطالعه تا 12 استاندارد و پس از آن ازدواج کردم. او دو بچه” افسر اضافه شده است.

“چهار سال به عقب Tawab کردم معتاد به مواد مخدر. در ابتدا او از آنهایی که مصنوعی اما به عنوان امور مالی خود را خشک کردن او شروع به گرفتن مفدرون (MD)” گفت: یکی دیگر از افسر. “اما برای چند ماه به عنوان او نمی تواند به استطاعت MD بیش از حد او آغاز شده و با گرفتن دکمه های (قرص خواب). برای این کار او سرقت باتری” اضافه شده افسر.

“در چنین تلاش او گرفتار در دوربین های مدار بسته که در آن او دیده می شد سرقت باطری و نگه داشتن آنها را در داخل SUV خود را. او دستگیر شد و در روز یکشنبه و در حالی که جستجو ما پیدا کرده اند یک آلمانی ساخته شده و هفت تیر یک پیچ گوشتی و چاقو” گفت: Rajesh Pawar بازرس ارشد VB نگر ایستگاه پلیس.

Tawab رزرو شده بود تحت بازوها عمل و تولید شد Kurla دادگاه در روز دوشنبه که در آن او فرستاده قضایی در بازداشت هستند. پلیس در حال حاضر در روند به کتاب او برای سرقت از باتری خواهد شد و به دنبال بازداشت خود را دوباره برای تحقیقات بیشتر است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net