خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: شاه در برابر طراح رقص گانش Acharya برای “آزار و اذیت جنسی’ – اخبار

به روز شده: فوریه 05, 2020, 18:48 IST | PTI | بمبئی

مدعی است که یک دستیار طراح رقص بود با نزدیک شدن به دولت زنان کمیسیون چند روز پیش ادعا آزار و اذیت جنسی توسط Acharya

Ganesh Acharya

Ganesh Acharya

یک گزارش اطلاعاتی (FIR) ثبت شده بود در روز چهارشنبه در برابر بالیوود طراح رقص گانش Acharya به اتهام اذیت و آزار جنسی یک زن پلیس شهر گفت. شاه ثبت شده در Amboli ایستگاه پلیس نیز نام دو زن Jayashree Kelkar و Preeti Lad که متهم به ضرب و شتم زن در تاریخ 26 ژانویه ، بازداشت شده است در این مورد است. Acharya تا به حال رد اتهامات هفته گذشته است.

مدعی است که یک دستیار طراح رقص بود با نزدیک شدن به دولت زنان کمیسیون چند روز پیش ادعا آزار و اذیت جنسی توسط Acharya. این کمیسیون خواسته بود Amboli پلیس برای ارائه گزارش. او همچنین ادعا شده که Acharya Kelkar و پسر بچه تجاوز او در طول یک تابع از فیلم و تلویزیون طراحان انجمن در Andheri در ژانویه 26.

در میان چیزهای دیگر, Acharya او را مجبور به تماشای ویدئو در هر زمان که او رفت و به دیدار با او در دفتر خود در طول
2009-10 او ادعا, ادعا که او victimised زنان دیگر بیش از حد. Acharya بود با استفاده از نفوذ خود را به اطمینان حاصل شود که او در بالیوود او ادعا. Acharya در کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته و رد اتهامات و گفت که فایل مورد افترا علیه او.

“ما ثبت نام یک شاه در برابر گانش Acharya و دو نفر دیگر و تحقیقات بیشتر در حال انجام است” گفت اضافی کمیسر پلیس (غرب) Manoj Sharma. مورد ثبت شده بود تحت IPC بخش 354-یک (آزار جنسی), 354-C (مشاهده و یا گرفتن تصویر از یک زن درگیر شدن در عمل) 354-D (وسیله), 506 (جنایی ارعاب) و 509 (کلمه حرکت و یا عمل در نظر گرفته شده برای توهین به عفت یک زن) گفت: بازرس ارشد سمشور Kamthe از Amboli ایستگاه پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im