خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: زن و شوهر, کشته شدن شهروند ارشد برای سرزنش پس از پیدا کردن آنها را در به خطر انداختن موقعیت – اخبار

به روز شده: مارس 09, 2020, 19:25 IST | Anurag Kamble | بمبئی

به گفته پلیس یکی از متهمان دستگیر شد از یک مرکز قرنطینه در اوسا

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک مرد بازداشت شده است قتل یک شهروند ارشد برای سرزنش او و شریک زندگی خود را پس از پیدا کردن آنها را در به خطر انداختن موقعیت. متهم شناسایی به عنوان کاران سینگ یاداو (30) بود دستگیر شده توسط پلیس از Shanti نگر پلیس در بیواندی از یک مرکز قرنطینه در اوسا در حالی که شریک زندگی خود را است absconding.

مرحوم Krushna جوشی (72) متعلق به یک اتاق در یک chawl در Temghar pada. او تا به حال اجاره اتاق به Yadav شریک شناسایی به عنوان Lata نام مستعار Jyoti Rathod (35). Yadav اغلب بازدید Rathod در خانه اش. در ماه آوریل زمانی که Joshi رفته بود برای جمع آوری اجاره, او در بر داشت Yadav و Rathod در به خطر انداختن موقعیت. جوشی پس از آن سرزنش و هشدار داد Rathod برای جلوگیری آوردن دوستان خود را به اتاق.

به گفته پلیس Rathod و Yadav خشمگین Joshi نظرات تصمیم به کشتن او. “در شب مارس 11 زن و شوهر در بر داشت Joshi به تنهایی در خانه اش و او را با ضربه سنگ گفت:” یک افسر و اضافه کرد که این دو از شهرستان فرار همان شب.

در مارس 12, وقتی جوشی را که باقی می ماند closeby سعی کردم به تماس او پاسخ نمی. او سپس با عجله به Shanti نگر ایستگاه پلیس و ثبت یک فرد از دست رفته گزارش در برابر پدرش. پلیس راه اندازی یک جستجو برای Joshi و متوجه شد که Rathod نیز رفت از دست رفته همان شب. بازرس ارشد Mamta d’souza با تشکیل یک تیم تحت رهبری معاون بازرس پلیس آمل بیشتر و Shailesh Mhatre و آغاز بررسی است.

افسر گفت که آنها در بر داشت Rathod آدرس که در آن ذکر شده بود که او یک بومی از اوسا. ما نمی هر گونه اطلاعات دیگر مانند او شماره تلفن همراه و یا فیلم دوربین مدار بسته از نقطه حادثه بنابراین ما تصمیم گرفت برای رفتن به اوسا برای پیدا کردن او” گفت: API Shailesh Mhatre. “زمانی که تیم ما رفت و به اوسا ما بازدید محل ذکر شده در آدرس وجود دارد اما در یک اقامت وجود دارد از این نام,” او اضافه شده است.

پلیس پس از آن تصمیم گرفت برای بررسی مراکز قرنطینه در منطقه ساخته شده برای افرادی که از مناطق دیگر. “ما یک نام مشابه که از Rathod شریک Yadav. ما پس از آن بلافاصله بازجویی از او و او اعتراف به ارتکاب جرم اما Rathod هنوز absconding” گفت: API Mhatre.

در طول بازجویی Karan به پلیس گفت که او ریخته Joshi بدن در یک چاه در نزدیکی chawl. پلیس تیم آمد به شهر و بهبود Joshi بدن که داشت به طور کامل تجزیه می شود. یک جرم به ثبت رسیده است در برابر Yadav و Rathod تحت IPC بخش 302 (قتل), 201 (ناپدید شدن شواهد) و 34 (مشترک قصد ارتکاب جرم و جنایت).

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان