بمبئی جرم: پلیس بازداشت مرد با مواد مخدر تومان ارزش 2.70 لاخ

بمبئی جرم: پلیس بازداشت مرد با مواد مخدر تومان ارزش 2.70 لاخ – اخبار

انتشار: Mar 09, 2020, 15:13 IST | Samiullah خان | بمبئی

متهم گفت: او گفت: او به بمبئی برای رساندن مواد مخدر و او با پرداخت 10 ، 000 تومان برای تحویل.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

این Bangur نگر پلیس بازداشت یک مرد با 90 گرم methylenedioxy-متامفتامین (MDMA) داروهای تومان ارزش 2.70 لاخ نزدیکی سریلانکا زاغه در روز شنبه.

با توجه به این پلیس متهم شناسایی شده است به عنوان کایلاش Jingar که ادعا می شود یک کشاورز از Bhilwada منطقه در راجستان. او گفت که او آمد به بمبئی برای رساندن مواد مخدر و او با پرداخت 10 ، 000 تومان برای تحویل. پلیس گفت که این شخص مهم در میان یکدسته عمل راکت در بمبئی است اما در راجستان.

یک افسر پلیس گفت که آنها دریافت یک نکته خاموش گذاشته و دام. آنها دستگیر Jingar در روز شنبه و بازیافت مواد مخدر. این تیم شامل بازرس ارشد Shobha Pise, جرم بازرس Sandeep Jadhav دستیار بازرس پلیس سانجی Khandagle بگذار Santosh دسای Raju Jadhva Vinod Shelar و ماهش Koende.

“ما رزرو متهم تحت بخش مختلف از NDPS عمل می کنند و او تولید شد قبل از دادگاه که در آن او بازگردانده شدند و در بازداشت پلیس گفت:” یک افسر دیگر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de