بمبئی جرم: آشپز برنامه به کشتن زن مدیر برای امتناع فیزیکی رابطه با خنثی توسط پلیس

بمبئی جرم: آشپز برنامه به کشتن زن مدیر برای امتناع فیزیکی رابطه با خنثی توسط پلیس – اخبار

به روز شده: May 14, 2020, 19:07 IST | Samiullah خان | بمبئی

او گفته بود گرفتار Samta نگر پلیس روز چهارشنبه با کشور ساخته شده تپانچه.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

این Samta نگر پلیس رزرو و بازداشت 38 ساله آشپز از شناخته شده رستوران های زنجیره ای گروه روز چهارشنبه برای حمل یک کشور ساخته شده تپانچه. او به اتهام برنامه ریزی برای کشتن 43 ساله زن مدیر رستوران هنگامی که او حاضر به روابط جنسی با او. متهم بود و بعد از آن رزرو شده و بازداشت شده در حمله و تجاوز اتهامات بیش از حد در شکایت از قربانی.

متهم گرفتار شده است شناخته شده به عنوان Pankaj ری ساکن Andheri. او گفته بود گرفتار Samta نگر پلیس روز چهارشنبه با کشور ساخته شده تپانچه. او تولید شد قبل از دادگاه که در آن متهم شد remanded قضایی بازداشت کرده است.

بازجویی از متهم نشان داد به مقامات که او برنامه ریزی برای کشتن یکی از دوستان زن از مدیر یک رستوران که در آن متهم با استفاده از به کار به عنوان یک آشپز است.

قربانی ازدواج کرده بود و دو بچه. او آمد و در تماس با متهم در رسانه های اجتماعی زمانی که او در جستجوی کار است. متهم به کمک به قربانی در گرفتن کار. به زودی آنها بسته شد دوستان تا به حال روابط فیزیکی و چند بار در گوا و در گجرات که در آن هر دو کار با هم پس از چند سال گذشته. قربانی مشغول به کار بود به عنوان دستیار مدیر در یک رستوران شناخته شده و زنجیره ای از گروه هتل واقع در BKC. طبق بیانیه داده شده به متهم مورد استفاده برای وادار کردن قربانی به روابط فیزیکی با او حتی زمانی که او ناخوش شد و زمانی که قربانی رد و تکذیب کرد, او با استفاده از به ضرب و شتم او.

تغذیه با خود را در انسان عادت شکنجه قربانی او را شکست رابطه و شروع به اجتناب از متهم. متهم عصبانی شدم و شروع به فراخوانی قربانی و تهدید به کشتن او, تجاوز به عنف, دختر و مادر اگر او نمی کند و او را ملاقات. او همچنین تهدید به سوختگی با اسید است.

“پس از چند هفته گذشته زمانی که قربانی را متوقف دریافت تماس خود را از او عصبانی شدم و آماده برنامه ریزی برای کشتن او. او رومینگ در منطقه که در آن قربانی شد زندگی با قصد کشتن او. پلیس گشت تیم گرفتار متهم با اسلحه گفت:” یک افسر پلیس است.

“او رزرو شده بود بازداشت و تحت بازوها عمل و تولید شد قبل از دادگاه. در حالی که بازجویی از متهمان رسمی به نام قربانی و ثبت بیانیه. در شکایت آنها رزرو متهم تحت بخش های مختلف از تجاوز و حمله بیش از حد” افسر اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de