بمبئی جرم: Auto driver ساقه molests هشت سال در Kandivali بازداشت

بمبئی جرم: Auto driver ساقه molests هشت سال در Kandivali بازداشت – اخبار

به روز شده: May 10, سال 2020, 09:59 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این مرد دستگیر شد و در طول یک nakabandi در Kandivli ایستگاه راه آهن در روز شنبه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

این Samata نگر پلیس دستگیر خودرو-راننده ریکشا برای تعقیب و تعرض هشت سال در حالی که در راه خود را به کلاس های رقص خود را در Kandivali. این مرد دستگیر شد و در طول یک nakabandi در Kandivli ایستگاه راه آهن در شنبه هندوستان تایمز گزارش داد.

مرد شناخته شده به عنوان Harish میشرا زندگی می کردند به یک حلبی آباد در مجاورت یک ساختمان که در آن دختر باقی می ماند. به گفته پلیس او سابقه جنایی ندارد. حادثه اتفاق افتاده در روز جمعه در حدود 7.30 زمانی که جزئی از رفتن به کلاس های رقص خود را در یک ساختمان در Ashok نگر با 11 سال-دوست قدیمی.

میشرا, کشف دختر در دروازه و به دنبال او داخل. با توجه به زمانی که دختر بود و در نظر گرفتن پله ها Mishra, گیر افتاد پای او کشیده و او را نسبت به او. دوست او به طبقه بالا دوید در حالی که دختر موفق به رایگان از Mishra را نگه دارید و زد پشت سر او. او سپس با فرار از نقطه اما چهره اش دستگیر شد در دوربین های مدار بسته نصب شده در داخل ساختمان.

دختر گزارش حادثه به معلم رقص است که به اطلاع پدر و مادر خود را و آنها شکایت Mishra. همانطور که در تصویر متهم با توجه به این پلیس از یک زن زیر بازرس از Samata نگر ایستگاه پلیس دستگیر Mishra در طول یک nakabandi در Kandivali ایستگاه راه آهن.

FIR ثبت شده در این زمینه است که در آن Mishra متهم شد در بخش 354 (حمله به زن با قصد outraging انفاق), 354 D (وسیله) از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش 4 (دخول تجاوز جنسی) و 8 (تجاوز جنسی) حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (پوسکو) عمل می کنند.

یک افسر پلیس گفت که Mishra تولید شد قبل از یک جلسه دادگاه در روز یکشنبه شده است و remanded در بازداشت پلیس تا مارس 11.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im