خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: پس از تعرض زن و مرد ساقه در sister-in-law خانه در Antop تپه – اخبار

به روز شده: فوریه 17, 2020, 10:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در شکایت این زن گفت که متهم گفته می شود در زمان استفاده از جمعیت و تلاش برای لمس او. متهم بازداشت شده است.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

این Antop هیل پلیس به تازگی دستگیر 36 سال برای تعقیب و تعرض 36 سال.

پلیس گفت: متهم Sarvanasingh Balakvarasingh شده ساکن Antop تپه و بیکار است یک گزارش در هندوستان تایمز بخوانید. در شکایت به پلیس این زن متهم است که در تاریخ 13 فوریه در اطراف 8.20 am او رفته بود به بازار با پسر و متهم گفته می شود در زمان استفاده از جمعیت و تلاش برای لمس او.

در این گزارش یک افسر پلیس گفت که پس از آن زن او را نادیده گرفت او را لمس بخش خصوصی. متهم گریخت نقطه بعد از او فریاد زد. “روز بعد هنگامی که او رفت و به او و در خانه او را دیدم همان شخص ایستاده در خارج. او گفته است که من کاین او در 15 فوریه به عنوان به خوبی. پس از آن و با نزدیک شدن به پلیس, زیر که یک مورد ثبت شده بود,” افسر پلیس بیان شد که در این گزارش.

این Antop هیل پلیس ثبت شده یک مورد در بخش 354 (حمله به زن با قصد به خشم او حیا), 354A (آزار جنسی) و 354D (وسیله) از قانون مجازات اسلامی (IPC). متهم تولید شد در دادگاه در روز یکشنبه و remanded به بازداشت پلیس تا فوریه 21.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de