بمبئی جرم: تبلیغ فیلم بازیگر زن junior هنرمند فریب خورده توسط کلاهبرداران آنلاین در دو مورد جداگانه

بمبئی جرم: تبلیغ فیلم بازیگر زن junior هنرمند فریب خورده توسط کلاهبرداران آنلاین در دو مورد جداگانه – اخبار

به روز شده: May 06, 2020, 17:08 IST | Samiullah خان |

دسای ادعا که او فریب خورده به لحن تومان 90 هزار ناشناخته جعلی به بهانه Paytm KYC

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در سه روز گذشته دو آنلاین تقلب حوادث ثبت شده در منطقه شمال ایستگاه پلیس که در آن تبلیغ فیلم بازیگر نقش اول مرد و یک زن junior هنرمند بودند فریب خورده.

یک زن 55 ساله بازیگر که مشغول به کار در چند تبلیغ فیلم گفته بود فریب خورده به لحن 90 هزار تومان بر روی نام KYC. این بازیگر شناخته شده به عنوان Parimal دسای ثبت شده یک مورد در Samtanagar ایستگاه پلیس در روز سه شنبه. او در شکایت دسای ادعا که او فریب خورده به لحن تومان 90 هزار ناشناخته جعلی به بهانه Paytm KYC.

او در شکایت دسای کار کرده است که در بسیاری از تبلیغات فیلم ادعا شده که او موفق به دریافت یک تماس از یک تماس گیرنده ناشناخته که به او گفت که او PayTm حساب می رویم بسته می شود اگر او را پر نمی کند خود را KYC جزئیات بلافاصله. تماس گیرنده ناشناخته در زمان تمام جزئیات از دسای و انصراف حدود 90 هزار تومان از حساب خود.

“ما ثبت نام کرده اند به صورت زیر بخش 420 IPC و بخشهای مختلف آن را عمل می کنند. این تحقیقات در جریان است گفت: یک افسر پلیس از Samtanagar ایستگاه پلیس.

در حادثه ای دیگر یک زن junior هنرمند مشغول به کار در بالیوود فیلم فریب خورده شد به لحن 29 هزار تومان. تاریخ و هنرمند شکایت با Arey ایستگاه پلیس در روز چهارشنبه. در شکایت این زن junior هنرمند ادعا کرد که ناشناخته جعلی به نام که مطرح شده به عنوان یک افسر Bank of Baroda تهدید کردند که حساب بسته شد به عنوان او ساخته شده است هر گونه معاملات در دو ماه گذشته.

تاریخ و هنرمند شناخته شده به عنوان Neelam Shinde (38) ساکن Andheri مشغول فیلمبرداری یک فیلم در فیلم شهر در این شهرستان در طول فیلم او موفق به دریافت جعلی تلفن تماس بگیرید. در بیانیه Shinde نشان داد که مامور بانک در زمان او اطلاعات بانکی و OTP و انصراف 29 هزار تومان از حساب او.

زمانی که Shinde دریافت یک زن و شوهر از خروج معامله پیام بر روی تلفن همراه خود او به نام جعلی که نشان داد که معامله انجام شد به اشتباه و او را انتقال مقدار اگر او او را فراهم می کند اطلاعات بانکی از یکی دیگر از بانک.

Shinde متوجه شدم که او بود که فریب خورده و حاضر به اشتراک گذاشتن سایر جزئیات حساب بانکی. او بلافاصله قطع تماس و نزدیک Aarey ایستگاه پلیس که در آن او با ثبت یک شکایت به گفته یک افسر پلیس از Arey ایستگاه پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im