بمبئی جرم: 84 سال خودکشی با پریدن بالا-افزایش Kandivli

بمبئی جرم: 84 سال خودکشی با پریدن بالا-افزایش Kandivli – اخبار

به روز شده: Jun 15, 2020, 19:29 IST | Samiullah خان | بمبئی

در طول تحقیقات مقدماتی پلیس بهبود خودکشی توجه داشته باشید که در آن زن برگزار شد خودش را مسئول مرگ او

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حادثه تکان دهنده 84 سال گفته خودکشی با پریدن از طبقه 16 یک ساختمان مسکونی در Mahaveer نگر در Kandivli غرب در یکشنبه شب. به گفته پلیس و منابع متوفی شناسایی به عنوان Padmaben Dhanak نام مستعار Soni در زمان مرحله شدید او به عنوان زیر افسردگی پس از او دختر کشته شده یک زن و شوهر از سال پیش. پلیس و مقامات بهبود خودکشی توجه داشته باشید از صحنه جرم.

در طول تحقیقات مقدماتی مشخص شد که هشتاد ساله بود زندگی با دختر و پسر-در-قانون در Pranik باغ برج واقع در Mahaveer نگر در Kandivli. این کاری بود که تحت افسردگی شروع به پریدن کرد از بالکن طبقه 16 ساختمان. او از دست داده بود دختر او چند ماه پیش.

پس از مطلع شدن از این Kandivli پلیس با عجله به نقطه و ارسال می شود بدن پس از مرگ به مدنی-اجرا: Shatabdi بیمارستان. در حالی که جستجو در خانه پلیس بهبود خودکشی توجه داشته باشید که در آن زن برگزار شد خودش را مسئول مرگ او. در خودکشی این شهروند ارشد گفت که او در تروما پس از دخترش درگذشت و او می خواست به زندگی می کنند بیشتر, پلیس, افسر پلیس گفت:.

“ما ثبت نام یک مرگ تصادفی گزارش (ADR) و فرستاده اند بدن به: Shatabdi بیمارستان. تحقیقات بیشتر در حال انجام است,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de