خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: 70 سال مغازه دار جنسی molests دو جزئی در Mulund – اخبار

به روز شده: فوریه 21, 2020, 15:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

دو دختر بودند که در راه خانه خود را از شهریه کلاس در اطراف هنگامی که مغازه دار پرسید: یکی از دختران به حذف لباس

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در یک حادثه تکان دهنده از Mulund پلیس بازداشت 70 ساله مغازه دار به اتهام تعرض دو جزئی ، حادثه به نور هنگامی که مادر یکی از این دختران شکایت مغازه دار که شناخته شده است به عنوان Dharamchand Bhuralal Patwari.

با توجه به شاکی دو جزئی دختران در سن شش و هفت بود. دو زندگی در همان محله که متهم زندگی می کند. در طول شکایت دو دختر به پلیس گفت که متهم با استفاده از آنها را لمس نامناسب هر زمان که آنها استفاده می شود برای بازدید از فروشگاه سخت افزار در حالی که در حال اجرا errands برای خانواده خود را.

“اولین نمونه با دختر بزرگتر اتفاق افتاد یک ماه پیش” زن متهم در شکایت به گزارش Mumbai Mirror. این زن همچنین به ذکر است که این دو می دانستند که متهم با استفاده از تجاوز به آنها و آنها اغلب بحث در مورد آن در میان خود.

در شکایت این زن ادعا کرد که دو دختر اشتباه گرفته بودند به آنچه اتفاق می افتد با آنها. آنها بسیار می ترسم که آنها تصمیم گرفت در برابر گفتن خانواده خود را در مورد این حادثه. در روز سه شنبه شب دو ملاقات متهم یک بار دیگر و زمانی که او خواست یکی از آنها را حذف لباس است که آنها تصمیم گرفت که به خانواده خود را. دو دختر بودند که در راه خانه خود را از شهریه کلاس در اطراف هنگامی که ادعا حادثه صورت گرفت.

در شکایت این زن گفت: “او را لمس یکی از دختران نامناسب در روز سه شنبه بیش از حد. او همچنین ارائه به راه رفتن با آنها را به عنوان آن را در اواخر. آنها حاضر خود را ارائه و دویدم سمت خانه.” پس از رسیدن به خانه دو جزئی دختران خود را نشان داد مصیبت را به خانواده خود را. “آنها همچنین به ما گفت در مورد چندین موارد دیگر که او را لمس کرده بود و آنها را” شاکی گفت.

پس از یکی از این شکایت ها Mulund پلیس متهم در بازداشت است. “ما ثبت نام بیانیه خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از دختران است. آنها بیش از حد جوان برای بررسی این حادثه در جزئیات. در زمان به دلیل تخصصی مشاوران ما کمک خواهد کرد در آنها پرسیدن سوالات بیشتر. در عین حال به شدت از شکایت ما رزرو متهم تحت مربوطه بخش حفاظت از کودکان از جرائم جنسی (POCSO) گفت:” یک افسر از Mulund پلیس.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im