خرید رپورتاژ

بمبئی جرم: 23 ساله درگیر در ATM card skimming دستگیر Malad پلیس – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 11, 2020, 20:50 IST | Samiullah خان | بمبئی

با کمک دوربین مدار بسته فیلم Malad پلیس موفق به ردیابی متهم پس از چهار ماه

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

این Malad پلیس بازداشت 23 ساله متهم بود که در گفته های درگیر در دستکاری یک دستگاه خودپرداز از Kotak Mahindra Bank واقع در Orlem Malad غرب است. این حادثه صورت گرفت سال گذشته اما خوشبختانه مقامات که آمده بود به سپرده نقدی در ماشین گرفتار متهم قرمز دست و هشدار پلیس. با کمک دوربین مدار بسته فیلم Malad پلیس موفق به ردیابی متهم پس از چهار ماه.

به گفته مقامات پلیس متهم به حال سابقه کیفری از موارد مشابه و شد بازداشت توسط پلیس دهلی به عنوان به خوبی. پلیس موفق به ردیابی متهم با کمک فیلم دوربین مدار بسته از دستگاه خودپرداز بانک. این Malad پلیس بود پرسید: در مورد متهم علیرضا مختلف ایستگاه های پلیس در سراسر شهر و نیز ارسال تصاویر خود را به کشورهای دیگر به منظور افشای هویت خود.

این Malad پلیس در نهایت یک سرنخ است که متهم دستگیر شده بود توسط پلیس دهلی در یک مورد مشابه و زندانی شد برای چند ماه. او نمی تواند منتشر شود با توجه به وکیل اعتصاب در دهلی نو. در ماه ژانویه متهم با قرار وثیقه آزاد پست که او آمد به بمبئی و ساکن در بریولی. “دیروز ما می ترسیم او گفت:” یک افسر از Malad ایستگاه پلیس.

تحت نظارت بازرس ارشد جورج فرناندز Malad سایبر افسر API Vivek Tambe پلیس Hawaldar Ashok Konde, Vikas Maske و WPC Pushpalata Gawali کار سخت متهم گرفتار شد در حالی که پلیس در جستجوی دیگری را متهم به افسر گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود مقاله رایگان