بمبئی و جنایت 22 ساله شاخه های مرد برای ازدواج با خواهر او در Dharavi

بمبئی و جنایت 22 ساله شاخه های مرد برای ازدواج با خواهر او در Dharavi – اخبار

انتشار: Mar 09, 2020, 14:02 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

متهم ادعا قربانی در حال حاضر ازدواج دو زن دیگر و او نیز تا به حال یک مورد از سه گانه talaq در برابر او.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

22 ساله دستگیر شد تیراندازی برادر خود را در قانون یک پیمانکار در 90 فوت در جاده Dharavi در صبح روز یکشنبه. قربانی Rizwan Kasim پاتل دچار صدمات سر و تحت درمان در بخش سیون بیمارستان.

در طی تحقیقات پلیس آموخته متهم افریدی سید بود و اختلاف با پاتل به عنوان او تا به حال ازدواج سید خواهر علی رغم ازدواج با دو زن دیگر یک Hindustan Times گزارش بخوانید.

سید و پاتل زندگی در همان محل. یک افسر پلیس گفت: صبح روز یکشنبه پاتل رفت و به ارائه بسته شد و به خانه بازگشت. سید ملاقات پاتل و گفت: او می خواست به یک burkha به خواهر او. به عنوان به زودی به عنوان قربانی سمت او سید را آتش او را با countrymade تپانچه پلیس گفت که پاتل در مجروح شد و تحت درمان در بخش سیون بیمارستان.

در طول تحقیق سید ادعایی که پاتل در حال حاضر ازدواج دو زن دیگر و او نیز تا به حال یک مورد از سه گانه talaq در برابر او که همسر اول خود ثبت کرده بود در ماه فوریه است.

متهم گفت: او می دانست که او تا به حال سابقه کیفری و به او هشدار داده بود به دور ماندن از خواهر خود را. اما پلیس گفت پاتل ازدواج سید خواهر دو ماه پیش و به انتقام سید اخراج دو دور که یک گلوله پاتل در سر.

این گزارش گفت: Niyati xavier seurat معاون کمیسر پلیس منطقه 5 تایید کرد که یک مورد به ثبت رسیده در Dharavi ایستگاه پلیس در بخش 307 (تلاش برای قتل), 326 (به طور داوطلبانه باعث شدید صدمه دیده و با سلاح های خطرناک و یا به معنی) و 34 (مشترک قصد) از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش های از اسلحه عمل می کنند.

Xavier seurat گفت: آنها را دستگیر کرده و متهم و قربانی است که تحت درمان است. او گفت: متهم با استفاده از یک countrymade تپانچه و اخراج دو دور. “ما باید کشف و ضبط اسلحه استفاده شده در جنایت. ما در حال بررسی این موضوع است که مشکوک به یک خانواده اختلاف و ما مسلم دخالت دو نفر دیگر” xavier seurat گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de