بمبئی و جنایت 19 ساله مورد تجاوز قرار گرفته و پس از او از دست او در راه خواسته سه نفر جهت

بمبئی و جنایت 19 ساله مورد تجاوز قرار گرفته و پس از او از دست او در راه خواسته سه مرد برای جهت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: فوریه 26, 2020, 11:28 IST | Anurag Kamble | بمبئی

پلیس گفت: راننده خودرو در زمان به یک جای منزوی تجاوز و فرار کرد. او پس از آن آمد در سراسر یک اواز یا موسیقی دو نفری که گفت: آنها به او کمک کند اما آنها بیش از حد, تجاوز به او.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

این Rabale MIDC پلیس بازداشت سه مرد به اتهام تجاوز به یک جوان 19 ساله که از آنها خواست برای کمک به رسیدن به نزدیکترین ایستگاه راه آهن پس از او از دست رفته خود را متوقف کند. زن آمده بود به بمبئی چند ماه پیش و پس از ازدواج و نه می تواند شعله ور در Ghatkopar ایستگاه راه آهن.

در فوریه 18, زن بیشتر رفت مرکزی راه آهن (CR) و پس از او موفق به دریافت کردن در Ghatkopar ایستگاه راه آهن. او سپس خاموش کردم در Mumbra ایستگاه و شب بر روی پلت فرم. صبح روز بعد او یک قطار و خاموش کردم سردستهزنان خواننده اپرا در اتصال.

یک افسر پلیس از Rabale ایستگاه پلیس گفت: “زن را درک نمی کنند آنچه که او باید انجام دهید و آمد در سراسر یک گدا و پرسید: برای کمک به فروش طلایی گل میخ بینی. گدا گرفت و او را به Mahape اما آنها موفق به فروش زینت تا شب.”

این زن سپس در سمت چپ گدا و رسیده سای ساغر هتل. او به طور autorickshaw راننده جهت به نزدیکترین ایستگاه و او گفت: او را رها کنید او را. اما پلیس گفت: او در زمان او به جای منزوی تجاوز و فرار کرد.

پلیس گفت: این زن پس از آن آمد به یک جاده و یک دو دوچرخه عهده مردان متوقف شد و پرسید: اگر آنها می تواند کمک کند. آنها به او گفت که آنها او را به ایستگاه راه آهن.

افسر گفت: “دو مرد او را به یک جای منزوی در نزدیکی ایستگاه راه آهن و تجاوز ، قربانی سپس در زمان یک قطار به قهوهای مایل به زرد و رفت به Nashik.” او گفت: خانواده آمد به Mumbra راه آهن ایستگاه پلیس که سپس از آنها خواست برای رفتن به Rabale MIDC ایستگاه پلیس که در آن یک جرم ثبت شده در فوریه 23 سه برابر افراد ناشناس.

“زن گفت: ما در مورد شرح خودرو و این دو بر روی دوچرخه است که عمل به عنوان آگهی. ما سه نفر دستگیر و از آنها شده اند remanded در بازداشت پلیس تا فوریه 29,” Nitin Geete ارشد بازرس گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im