متهم شده بود رزرو قبلا در مورد سرقت و همچنین مواجه externment

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

دولت راه آهن پلیس به تازگی دستگیر 18 ساله برای انجام stunts در یک حرکت قطار محلی در پادشاه دایره ایستگاه. متهم Rahul Chavan که ساکن Ghatkopar نیز سفر انجام یک بار از هندوستان گزارش بخوانید.

در طی تحقیقات پلیس دریافتند که Chavan شده بود رزرو قبلا در مورد سرقت و همچنین مواجه externment. حدود 11 راه آهن افسر پلیس متوجه او با تکیه به بیرون از قطار در بندر خط. او با دست زدن به راه آهن قطب که گذشت. “من فقط می تواند نقطه یک دست نگه داشتن عمودی میله در ورودی مربی که تمام بدن خود را خارج شد قطار” راه آهن گفت: با توجه به این Wadala GRP واحد بیش از یک تماس تلفنی.

این GRP واحد مطلع گشت وظیفه پاسبان Ravindra Sonawane. به زودی, زمانی که قطار متوقف در پادشاه دایره ایستگاه Sonawane در زمان او به بازداشت پس از چک کردن با مسافران و motorman. Chavan گفته پلیس او به عنوان یک کارگر. پلیس او را رزرو تحت مقررات مربوط IPC و راه آهن عمل می کنند و تولید شده و او را قبل از تعطیلات دادگاه در روز یکشنبه.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im