بمبئی crematoriums احساس بار COVID-19 مرگ و میر

بمبئی crematoriums احساس بار COVID-19 مرگ و میر – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 08:08 IST | Anurag Kamble, José María Vaktania | بمبئی

دو نفر از آنها مجبور به تعطیل با توجه به گسل ها به دلیل استفاده بیش از حد. این دیگران هستند که قرار به استفاده از ساعت با مرگ و میر در این شهرستان در حال افزایش است.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

برق crematoriums در سراسر شهر شروع به احساس COVID-19 گرما و بیشتر و بیشتر با بدن در آینده روزانه. دو نفر از آنها مجبور به تعطیل با توجه به گسل ها به دلیل استفاده بیش از حد. این دیگران هستند که قرار به استفاده از ساعت با مرگ و میر در این شهرستان در حال افزایش است.

BMC در مجموع از 11 crematoriums. یک کارمند Chandanwadi کوره های جسد سوزی در جنوب بمبئی گفت: “این سه روز ما نیست روشن کردن کوره. COVID بدن در آمده در هر زمان از روز را بنابراین ما می توانیم نگه داشتن آنها را در انتظار. به طور متوسط ما 10 بدن در هر روز است. هر یک از بدن طول می کشد و حداقل دو تا سه ساعت برای سوزاندن به طور کامل.”

به اشتراک گذاری خود را تجربه گذشته 55 روز یک Bhoiwada کوره های جسد سوزی کارمند گفت: “همانطور که بسیاری از بیمارستان ها در حال نزدیک ما شاهد یک جریان ثابت از بدن اینجا. حتی به من صحبت می کنند چهار COVID بدن در حال انتظار به سوزانده شود. این نوع از استفاده بیش از حد منجر به شکست از راه اندازی.”

معاون شهرداری کمیسر Kiran Dighavkar گفت: “شیواجی پارک کوره های جسد سوزی شده است بسته برای تعمیرات. تا به حال 150 بدن را سوزانده شده در اینجا. با توجه به بیش از حد یکی از دودکش توسعه ترک. از این رو بدن شده اند منحرف به دیگر crematoriums.” دلایل مشابه این Charai و Chemvur crematoriums نیز بسته انحراف آن بار به Ghatkopar و Vikhroli.

صحبت به اواسط روز Kandivali محلی corporator Priyanka مطلب گفت: “با توجه به بیش از حد دستگاه در کوره های جسد سوزی گیر کردم و مجبور به تعطیل شود. تا دوشنبه 2 ساعت تمام COVID بدن فرستاده شد به Daulat نگر samshan bhoomi در Dahisar. اما در حال حاضر این دستگاه به درستی کار می کند.”

“روزانه بیش از 20 اجساد سوزانده در Daulat نگر کوره های جسد سوزی. تعداد افزایش یافته و از روز شنبه به عنوان Kandivali یکی کار نمی شد گفت: محلی corporator Abhishek Ghosalkar.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net