بمبئی: پلیس مبتلا به سرطان گلو خودکشی در Chembur


پلیس از خودکشی یک توجه داشته باشید در جیب خود که در آن Gadhave اشاره به بیماری به عنوان دلیل به مرحله شدید

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

58 سال پاسبان خودکشی در Chembur ایستگاه پلیس در روز دوشنبه بعد از ظهر. مرحوم پاسبان عنوان Sampat Gadhave شد مبتلا به سرطان گلو. پلیس از خودکشی یک توجه داشته باشید در جیب خود که در آن Gadhave اشاره به بیماری به عنوان دلیل به مرحله شدید.

روز دوشنبه بعد از ظهر هنگامی که یک پاسبان راه می رفت به اتاق فروشگاه ایستگاه پلیس او در بر داشت زیر دستیار بازرس Sampat Gadhave کوتاه آهن زاویه با dupatta. او بلافاصله با عجله به Rajawadi بیمارستان توسط پلیس که در آن پزشکان به او اعلام کرد مرده در هنگام ورود.

Gadhave شد مبتلا به سرطان گلو شده بود و یک عملیات در فوریه سال گذشته است. او به بازنشسته در 31 ماه مه این سال است. این Chembur ایستگاه پلیس ثبت کرده است به یک مرگ تصادفی گزارش (ADR) در ارتباط با حادثه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>