خرید رپورتاژ

بمبئی: آهن مرکزی طرح میراث جهانی یونسکو در Rajdhani اکسپرس – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 17:42 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

طرح نقاشی روی loco سازگار با محیط زیست سازگار با محیط زیست-وینیل 3M ورق که عاری از هر گونه خطرات زیست محیطی و همچنین با مات ورقه ورقه شدن که شفاف را فراهم می کند نگاه براق و ماندگار

آهن مرکزی آمده است با یک ابتکار منحصر به فرد برای ترویج جدید و بهبود یافته و آخرین تکنولوژی فشار کشش با طراحی های مختلف و سایت های میراث جهانی در لوکوموتیو الکتریکی از 22221/22222 Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه بمبئی-حضرت Nizamuddin Rajdhani بیان. مرکزی راه آهن آغاز شده و در حال اجرا Rajdhani اکسپرس با یک موتور الکتریکی در جلو و دیگری در عقب دقیقا یک سال پیش به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران آن با صرفه جویی در یک ساعت و 35 دقیقه.

Sanjeev Mittal مدیر کل مرکزی راه آهن قدردانی اداره برق برای بیرون آمدن با یک ایده منحصر به فرد است که نه تنها افزایش سرعت قطار اما همچنین ذخیره زمان با ارزش از مسافران است. این انقلاب گام حذف نیاز به دلبستگی و جدا شدن از بانکداران در Kasara-ایگتپوری Ghat بخش در نتیجه منجر به افزایش سرعت و صرفه جویی در وقت با ارزش در این فرآیند است.

S. P. Vavre اضافی مدیر کل و مدیر ارشد برق مهندس گفت که دو لوکوموتیو از Ajni و Kalyan Loco میریزد تحمل تعداد 30579 و 30580 به زیبایی ترسیم با سایت های تاریخی مسیر از Rajdhani بیان. این شامل Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه یاد تاج محل و قلعه سرخ. طرح نقاشی روی loco سازگار با محیط زیست سازگار با محیط زیست-وینیل 3M ورق که عاری از هر گونه خطرات زیست محیطی و همچنین با مات ورقه ورقه شدن فراهم می کند که شفاف و براق نگاه و طولانی مدت. کار در خانه انجام می شود توسط Kalyan برقی Loco ریختن کارکنان.

D. K. Singh, مدیر ارشد, مدیر عملیات, آهن مرکزی گفت که این اولین جفت از ترسیم مجنون است و متصل بودن به Rajdhani اکسپرس در 14 فوریه سال 2020 به مناسبت سالگرد 1 از Push-Pull آموزش فن آوری است.

او همچنین گفت که Rajdhani اکسپرس هند برای اولین بار قطار در حال اجرا بر روی push-pull تکنولوژی که سبب دولت هند را “ماموریت Raftaar.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان