بمبئی CA هنوز به انتقال 50 تومان lakh به CM صندوق امداد

بمبئی CA هنوز به انتقال 50 تومان lakh به CM صندوق امداد – ورزشی

به روز شده: مارس 05, 2020, 07:36 IST | Harit N Joshi | بمبئی

اما این قابل درک است که پول شده است منتقل می شود و در عین حال با توجه به فقدان جهت مورد که صندوق مبلغ به سپرده در.

Chief selector Milind Rege

رئیس انتخاب Milind Rege

به عنوان نبرد در برابر COVID-19 تشدید بیماری همه گیر به خصوص در ماهاراشترا هند بدترین ضربه دولت هر پنی کمک می تواند یک تفاوت بزرگ.

بمبئی انجمن کریکت (MCA) بود و در میان حالت اول انجمن به تعهد (در 26 مارس) یک 50 تومان lakh سهم به وزیر ارشد صندوق امداد.

اما این قابل درک است که پول شده است منتقل می شود و در عین حال با توجه به فقدان جهت مورد که صندوق مبلغ به سپرده در.

خزانه دار Achrekar ایمیل
در یک ایمیل در 9 آوریل وصول خزانه دار Jagdish Achrekar به دنبال جهت از وصول رئیس جمهور دکتر ویجی Patil و Apex اعضای شورا برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای اهدا به جای آن به سمت COVID-19 صندوق امداد راه اندازی به خصوص برای این بیماری همه گیر. این اختصاصی صندوق امداد آغاز شد چند روز پس از وصول تصمیم به اهدا به وزیر ارشد صندوق امداد. “من اشاره به جلسه مجازی به تاریخ مارس 26, که در راس اعضای شورا تصمیم به کمک Rs 50 لاخ به [این] وزیر صندوق امداد. من جمع آوری است که یک حساب ویژه برای COVID-19 امداد صندوق باز شده است توسط سانتی متر ، ممکن است ما انتقال 50 تومان lakh به حساب تعیین شده توسط سانتی متر ، من بدینوسیله به دنبال اجازه شما را برای همان” Achrekar نوشت در ایمیل خود یک کپی از است که با اواسط روز است.

وقتی پرسیده شد که چه تفاوت آن را ساخته شده اگر مقدار منتقل شد به هر کدام از صندوق امداد, حساب, وصول یک منبع گفت: “این مهم است که به جهت روشن آن را به عنوان [اهدا] شامل نکات فنی مانند مزایای مالیاتی است.”

در ضمن وصول مشترک وزیر سانجی Naik گفت: آنها در انتظار پاسخ از رئیس دفتر وزیر: “ما باید تصویب کمیته ما. ما منتظر سانتی متر را جهت ارائه. من فکر می کنم این اتفاق می افتد باید در چند روز.”

در مارس 28, وصول کمک کرده R50 لاخ به نخست وزیر صندوق امداد.

انتخاب هنوز پرداخت می شود
در ضمن این قابل درک است که وصول نشده را برای پرداخت به ارشد خود و تاریخ و انتخاب هر چند فصل به پایان رسید و در ماه مارس است. تنها عضو ارشد تیم انتخاب Sridhar Mandale دریافت پرداخت خود را با توجه به یک اورژانس پزشکی در خانواده اش. رئیس ارشد کمیته انتخاب [Milind Rege] قرار است برای دریافت Rs 3.5 لاخ در حالی که همکاران دیگر خود را در کمیته ها به تومان 3 لاخ هر.

Naik گفت: پرداخت به انتخاب پاک خواهد شد به زودی. “آن را به زودی انجام خواهد شد. این تاخیر ممکن است با توجه به مستند” او گفت:.

Rajput Kuruvilla در فرای برای بمبئی مربی کار

سابق هند تست کریکت Lalchand Rajput و Abey Kuruvilla در حال تبلیغ به عنوان یاران بمبئی مربی ، راجپوت است که در حال حاضر با تیم زیمبابوه در حالی که Kurvuvilla سابق junior ملی رئیس انتخاب همراه است IPL سمت بمبئی سرخپوستان و DY Patil آکادمی ورزشی. آن را آموخته است که سابق هند هاي Aavishkar سالوی نیز در میان نامزدها.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de