خرید رپورتاژ

بمبئی: Byculla باغ وحش به دریافت دو ببر از اورنگبد – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 10, سال 2020, 15:14 IST | PTI | بمبئی

این جفت ارز از felines, نام شاکتی و Karishma در حال حاضر تسلیم در Siddharth باغ و باغ وحش در ماهاراشترا شهرستان اورنگبد.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

اورنگبد: یک جفت ببر خواهد بود منتقل شده از اورنگبد به بمبئی Byculla باغ وحش در روز سه شنبه یک مقام رسمی گفت. این جفت ارز از felines, نام شاکتی و Karishma در حال حاضر تسلیم در Siddharth باغ و باغ وحش در ماهاراشترا شهرستان اورنگبد آن سرپرست BS Naikwade گفت PTI.

“آنها را به یک خانه جدید در Veer ماتا Jijabai Bhosale Udyan و باغ وحش (به عنوان محبوب شناخته شده Byculla باغ وحش) در بمبئی در چهار خال خال سفید,” او گفت:. ببر شاکتی متولد شد و در نوامبر 2016 در حالی که ماده پلنگ Karishma متولد شد و در ماه جولای 2014 به او اطلاع داد. این Siddharth باغ وحش دارای 13 ببر در حالی که قدرت مرکزی مجاز است تنها نه راه راه های حیوانات برای نگهداری در تاسیسات.

قبل از آن وجود دارد نه felines در باغ وحش. یک ماده پلنگ نام Samruddhi به هنگام تولد چهار توله در مارس سال گذشته با در نظر گرفتن مجموع تعداد این گربه های بزرگ در این مرکز به 13 رسمی گفت. “این باغ وحش در سولاپور و بمبئی مدتی پیش به دنبال یک جفت ببر اما ترجیح داده شد به تقاضا های ساخته شده توسط این مرکز در ایالت” Naikwade گفت. در بازگشت Siddharth باغ وحش خواهد شد دو مرد و دو زن خال خال سفید او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im