بمبئی: بالیوود تولید کننده اهدا مواد غذایی برای نیازمندان در میان مستند

بمبئی: بالیوود تولید کننده اهدا مواد غذایی برای نیازمندان در میان مستند – اخبار

منتشر شده: مه 26, 2020, 14:08 IST | Sameer Markande | بمبئی

Rohit Shelatkar بنیاد بوده است که در ارائه مواد غذایی برای فقیر از آغاز دوره مستند

Picture/Sameer Markande

عکس/Sameer Markande

Rohit Shelatkar یک بالیوود تهیه کننده فیلم بود که بخشی از تیم تولید از پنیپت بازیگران سانجی دات و آرجون کاپور شده است کمک به فقرا و نیازمندان در طول مستند.

پایه و اساس خود را درگیر شده است در ارائه مواد غذایی برای فقیر از آغاز مستند دوره است. این بنیاد همچنین ارائه مواد غذایی به مهاجران بودند که سفر بازگشت به روستاهای خود را.

همانطور که از دوشنبه 52,667 مردم آلوده شده توسط ویروس کشنده و از آنها 35,178 تحت درمان های مختلف امکانات بهداشت و درمان گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان کردند. در دوشنبه, Maharashtra ثبت 60 و میر به علت شرایط مربوط به COVID-19 در ماهاراشترا که 39 از بمبئی از جمله یکی از بیهار.

به طور کلی مرگ و میر در میان COVID-19 بیماران در این شهرستان است که 3.2 درصد و بالاترین میزان مرگ و میر ثبت شده است در میان بیماران با سن بالاتر از 60 سال گفت: BMC مقامات.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>