خرید رپورتاژ

بمبئی: BJP بازی سیاست نه به دنبال ساخت و ساز مسجد در ایودیا می گوید نواب ملک – اخبار

منتشر شده: فوریه 20, 2020, 17:38 IST | ANI | بمبئی

ملک بیشتر را محکوم کرد, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath بیانیه که در آن او تا به حال در چهار شنبه گفت که اگر کسی در حال آمدن است به مرگ چگونه آنها می تواند زنده بماند ؟

NCP leader Nawab Malik. Picture/Twitter Maharashtra DGIPR

NCP رهبر نواب حج ، عکس/توییتر ماهاراشترا DGIPR

ماهاراشترا وزیر کابینه نواب ملک در روز پنج شنبه گفت که Bharatiya Janata Party (BJP) در حال پخش است, سیاست در نام خداوند رم از این رو آنها به دنبال و یا اعلام ساخت مسجد در ایودیا.

ملک بیانیه یک روز پس از NCP رئیس Sharad Pawar خواستار مرکز به شکل یک اعتماد برای ساخت یک مسجد در ایودیا شبیه به اعتماد به نظارت بر ساخت و ساز رم معبد.

“درست است که دیوان عالی کشور داده شده جهت مرکز به شکل یک اعتماد و بازسازی Ram, Mandir اما به طور همزمان دادگاه با توجه به بسیاری دیگر از قطعه ای از زمین برای مسجد. برخی از مسلمانان تقسیم می شوند که آیا برای قبول این زمین یا نه” ملک گفت: ANI.

“آن به عهده دولت است که همه باید احساس عدالت انجام شده است به آنها. اما BJP است که بازی سیاست در نام رام و از این رو آنها نه صدور هر نوع اطلاعیه برای ساخت مسجد در ایودیا,” او اضافه شده است.

ملک بیشتر را محکوم کرد, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath بیانیه که در آن او تا به حال در چهار شنبه گفت که اگر کسی در حال آمدن است به مرگ چگونه آنها می تواند زنده بماند ؟ (اگر کسی در حال آمدن است به مرگ چگونه او می تواند زنده بماند؟), در ارتباط با ضد کا تظاهرات.

“راه Adityanath او چنین سخن گفتن را نمی توان تحمل در یک دموکراسی است. دیوان عالی کشور (SC) گفته بود که مردم حق دارند در اعتراض به, با وجود این که پلیس اخراج معترضان. یوگی او رفتار مانند ژنرال دایر آن را نمی تواند تحمل” گفت: مالک.

یوگی Adityanath تا به حال ساخته شده است این بیانیه در حالی که پرداختن به مجلس ایالتی در لکنو دیروز.

بیشتر واکنش نشان نخست وزیر مانموهان سینگ بیانیه ای که در آن او گفت که بی جی پی به رهبری دولت مرکزی نمی دانیم که وجود دارد این است که یک رکود اقتصادی در این کشور مالک گفت که پس از شش سال گذشته اقتصاد هند است که در “وضعیت بحرانی” اما مرکز است پذیرش این واقعیت است.

“Manmohan Singh Ji گفته است که ساعت مودی آماده نیست را قبول دارد که یک رکود اقتصادی در این کشور است. پس از شش سال گذشته اقتصاد هند است که در یک وضعیت بحرانی است. مردم باید قدرت خرید و بسیاری از مردم شغل خود را از دست” گفت: مالک.

“این دولت آماده است تا به قبول وضعیت همین دلیل است که اقتصاد ما از خط خارج,” او اضافه شده است.

در ضمن ملک همچنین گفت که BJP است فقط با استفاده از شاهین باغ برای polarising دهلی انتخابات و بدون گام های گرفته شده توسط این مرکز برای حل و فصل این مسئله است.

“توسط جهت دیوان عالی کشور گفت و گو آغاز شده است با معترضین از شاهین باغ. در یک دموکراسی این مسئولیت دولت برای حل مسئله اما BJP استفاده می شود شاهین باغ برای polarising دهلی انتخابات همین دلیل است که آنها انجام داده اند” گفت: مالک.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im