بمبئی BJP MP رویای فردا 30 COVID-19 رزمندگان با طلا سکه نقدی

بمبئی BJP MP رویای فردا 30 COVID-19 رزمندگان با طلا سکه نقدی – اخبار

منتشرشده: ژوئیه 07, 2020, 10:55 IST | سرپرستان | بمبئی

رزمندگان ستایش و پاداش شامل نیروهای امنیتی و بهداشت کارگران و اداری کارکنان ارائه خدمات اساسی بی سر و صدا پشت صحنه

Photo used for representational purposes. Pic/PTI

عکس استفاده می شود برای بازنمودی اهداف است. عکس/PTI

Bharatiya Janata حزب بمبئی شمالی MP Gopal شتی روز دوشنبه روساي 30 COVID-19 رزمندگان, هر کدام با 1 گرم طلا سکه و 5,000 تومان پول نقد برای ارائه خدمات خود به مردم در جریان همه گیر.

رزمندگان ستایش و پاداش شامل نیروهای امنیتی و بهداشت کارگران و اداری کارکنان ارائه خدمات اساسی بی سر و صدا در پشت صحنه.

در این مراسم برگزار شد در Satra پارک CHS در Borivali, شتی همچنین افتتاح جامعه خود 12-تخت Covid مرکز مراقبت پس از درخواست تجدید نظر او را به BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC).

“من سپاسگزار هستم که این باشگاه موافقت کرده است به این پیشنهاد و بسیاری از مجتمع های مسکن در حال آمدن به جلو برای توسعه چنین مراکزی در محل خود اظهار داشت:” شتی.

در حال حاضر در مناسبت های محلی BJP قانونگذار Sunil Rane و دیگر بزرگان.

شتی بوده است در راه اندازی به طور کامل مجهز Covid مرکز در Pawan Dham در Kandivali غرب تحت نظارت جین رهبر معنوی Namramuni Maharaj و کمک به افزایش تخت ظرفیت های مختلف Covid مراکز مراقبت در بيمارستانهای دولتی و خصوصی در Borivali و Dahisar حومه شهر از جمله نقاط داغ.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de