بمبئی: BJP ادعای رهبر مخالفان پست در BMC پس از سه سال

بمبئی: BJP ادعای رهبر مخالفان پست در BMC پس از سه سال – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 27, 2020, 19:37 IST | Prajakta Kasale | بمبئی

در حال حاضر کنگره corporator راوی رجا است رهبر مخالفان در بدن مدنی

Mumbai Mayor Kishori Pednekar and her deputy Suhas Wadkar

بمبئی شهردار Kishori Pednekar و معاون Suhas Wadkar

این Bhartiya Janata Pary (BJP) رسما موفق به راه بخشی از شیو سنا پس از دو دهه از مشارکت در Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC). بی جی پی ادعا کرده است که رهبر مخالفان پست در بدن مدنی پس از سه سال از انتخابات. تصمیم گرفته خواهد شد در آینده به طور کلی بدن را در جلسه گفت: شهردار.

بی جی پی نداشته انتخاب رهبر گروه در ده سال حتی پس از سابق رهبر گروه Manoj Kotak انتخاب شد به عنوان یک نماینده از حوزه شمال شرق. روز پنج شنبه پس از دیدار با منتخب corporators, منگل Prabhat Lodha, Mumbai رئیس BJP و Manoj Kotak اعلام Vinod Mishra به عنوان یک رهبر گروه و Prabhakar Shinde به عنوان یک نامزد برای رهبر مخالفان است. Ujjwala Modak و ریتا Makwana خواهد بود معاون رهبر حزب در BMC. بی جی پی ادعا کرد رهبر مخالفان پست داد و نامه ای به شهردار بمبئی Kishori Pednekar.

از امروز راوی Raja, the corporator کنگره است که در این پست از رهبر مخالفان. به طور کلی پست می رود به دومین حزب که BJP پس از انتخابات در سال 2017. شیو سنا و BJP جنگیدند BMC انتخابات به طور جداگانه. در حالی که سنا رو 84 کرسی BJP تا به حال 82 corporators.

“با وجود هیچ داد در انتخابات BJP تصمیم به نشستن با سنا در ان طرف. پس از یک ماه, کنگره ادعا کرد که پست و بی جی پی نمی مخالفت با آن در کل بدن نشست. بنابراین تا زمانی که کنگره خارج از پست هیچ کس نمی تواند آن را گفت:” یک کارشناس از BMC. وی افزود: حتی طبق قانون تنها رهبر گروه می تواند تبدیل به یک رهبر مخالفان وجود دارد و نمی تواند در دو پست جداگانه.

“من نامه ای از BJP در مورد رهبر مخالفان پست. ما را به یک تصمیم گیری مناسب پس از مشورت با بخش قانون” گفت: Kishori Pednekar بمبئی شهردار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im