بمبئی: دوچرخه سواری پارک شده در صفحه اصلی را برای جریمه در wrong lane, سرعت

بمبئی: دوچرخه سواری پارک شده در صفحه اصلی را برای جریمه در wrong lane, سرعت – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 08:29 IST | Shirish Vaktania | بمبئی

E-challan با تصویر از یک چهار چرخ با ثبت نام شماره MH-02-FE-6852 است برای overspeeding

Varun Singh with his bike

Arsalan سینگ با دوچرخه اش

یک, Santacruz ساکن شده است به اشتباه جریمه دو بار توسط بمبئی پلیس راهنمایی و رانندگی با توجه به برداشتی غلط از تعداد ثبت نام. شاکی Arsalan Singh, یک افسر ارشد فناوری در شرکت مالی یک گلوله موتور و دریافت تصاویر از یک ماشین و یک جاده خالی خود را در e-challan.

E-challan با تصویر از یک چهار چرخ با ثبت نام شماره MH-02-FE-6852 است برای overspeeding. سینگ نقره ای رنگ گلوله دارای شماره ثبت MH-02-FF-6852. E-challan با جاده خالی تصویر صادر شده است برای ورود به خط اشتباه است.

The four-wheeler, with the registration number MH-02-FE-6852, sent in the first e-challan
چهار چرخ با شماره ثبت MH-02-FE-6852 ارسال شده در e-challan

سینگ گفت: mid-day “در ژوئن 20, من دریافت دو پیام مختلف در تلفن همراه من به صورت e-challans. من اصلا سوار دوچرخه من در فصل بارانی پس از آن است که دروغ گفتن در ساختمان. من در خانه بود وقتی که من دریافت اولین پیام برای overspeeding در یک ماشین در Charoti Naka. ثبت نام شماره اشتباه بود. من بلافاصله به نام ترافیک تلفنی شماره اما کسی پاسخ نداده است. سپس من به نام در ایستگاه پلیس محلی کردم ولی هیچ پاسخ. برای e-challan با ماشین عکس من شده اند جریمه R1,000.”

“دقیقه بعد من دیگر e-challan با یک جاده خالی در Andheri غرب است. این e-challan ادعا می کند که من وارد دوچرخه در خط اشتباه است. من جریمه شده است R200 برای این” سینگ گفت.

“من بی گناه هستم. من نمی خواهد پرداخت جریمه برای اشتباه e-challans. در بمبئی پلیس راهنمایی و رانندگی (MTP) نرم افزار وجود دارد هیچ گزینه ای برای گزارش های نادرست e-challans. خود شواهد است نه حمایت از این e-challan. آن را در یک کامپیوتر اشتباه آنها در حال ساخت دستی مطالب بدون شواهد” سینگ گفت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de