بمبئی: هشدار خدمه نجات زندگی از مرد زخمی دروغ گفتن بر روی آهنگ در پنول


مجروح تحت درمان در بخش سیون بیمارستان که در آن وضعیت خود را گزارش شده است از خطر

Motorman SA Patil and Guard Bablu Kumar. Picture/ Rajendra Aklekar

Motorman SA Patil و گارد Bablu کومار. عکس/ راجندرا Aklekar

هشدار خدمه پنول قطار محلی نجات 29 ساله فرد دروغ مجروح در کنار یک مسیر راه آهن بین Chunabhatti و Kurla ایستگاه از بندرگاه خط در روز یکشنبه.

مجروح Vinayak Uday Pieraccioni است تحت درمان در بخش سیون بیمارستان که در آن وضعیت خود را گزارش شده است به خارج از خطر است.

این حادثه حوالی 1.00 هستم در شب و در روز یکشنبه. فرد مجروح شد دروغ گفتن در نزدیکی مسیر بین Chunabhatti و Kurla ایستگاه در HB خط.

در پنول-3 قطار حومه Motorman Suryakant Patil و گارد Bablu کومار شد و در راه به پنول. پس از عبور از Chunabhatti ایستگاه Patil متوجه یک فرد دروغ مجروح در کنار مسیر راه آهن در نزدیکی کیلومتر 14/3. او اعمال ترمز و متوقف قطار. او با ابلاغ کومار و دستور او را به فرد مجروح در قطار.

کومار, با کمک مسافران در زمان مجروح شدن شخص در قطار به Kurla ایستگاه که در آن ایستگاه استاد Kurla و دولت پلیس راه آهن تیم آماده بودند را به فرد مجروح به Sion بیمارستان. هوشیاری از Patil و کومار ذخیره Pieraccioni زندگی.

آهن مرکزی رئیس روابط عمومی افسر شیواجی Sutar گفت: خدمه اهدا خواهد شد مناسب برای هوشیاری و کمک فوری.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im