بمبئی: 137 COVID-19 بیماران بهبود می یابند در یک روز

بمبئی: 137 COVID-19 بیماران بهبود می یابند در یک روز – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 03, 2020, 09:55 IST | ANI | بمبئی

در مجموع 1,704 بیماران بهبود در بمبئی تا حالا

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

به عنوان بسیاری از 137 افراد مبتلا به کروناویروس را بازیافت و تخلیه شده در این شهرستان در روز شنبه گفت: بمبئی عمومی وزارت بهداشت. “با 547 موارد جدیدی از کروناویروس و 27 مرگ و میر است که امروز گزارش داد که تعداد کل این شهر مشخصی به 8,172 و مرگ و میر به 322” گفت: مردم در بخش بهداشت و درمان. آن را بیشتر گفت: “137 بيماران ترخيص شده در روز شنبه و در مجموع 1,704 بیماران بهبود در بمبئی تا حال حاضر است.”

با توجه به آخرین داده های صادر شده توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC), 15 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در Mahim در روز شنبه. با این که تعداد کل موارد در Mahim می ایستد در 52. هیچ مرگ گزارش شده از Dharavi در دو روز گذشته گفت: BMC مقامات و اضافه کرد که “38 نفر تست مثبت امروز با در نظر گرفتن تعداد کل موارد در Dharavi به 496.”

مرگ در Dharavi ایستادگی در 18. همانطور که در پونا را وزارت بهداشت مقامات تلفات در منطقه پونا افزایش به 103 پس از سه مرگ و میر بیشتر گزارش شد امروز. در ضمن به عنوان بسیاری از 56 مردم — مبتلا به کروناویروس — بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان در تانه منطقه.

“56 COVID-19 بيمار مرخص امروز از بیمارستان در میرا بهیندر قهوهای مایل به زرد بعد از بهبود از این بیماری گفت:” مسئولين بيمارستان. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که در مجموع 790 موارد جدیدی از کروناویروس و 36 و میر تایید شده است در دولت است.

با توجه به بیانیه رسمی با 790 جدید COVID-19 نفر از تعداد کل موارد در دولت مشخصی به 12,296 و تجمعی تلفات می ایستد در 521.

این بیانیه بیشتر به عنوان خوانده شده که 121 COVID-19 بيماران ترخيص شده در دیگر بخش های دولت در روز شنبه و در مجموع 2000 نفر مرخص شده تا تاریخ.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im