بمبئی: 1 اتاق 5 نفر ما چگونه خانه قرنطینه?, می پرسد COVID-19 بیمار

بمبئی: 1 اتاق 5 نفر ما چگونه خانه قرنطینه?, می پرسد COVID-19 بیمار – اخبار

به روز شده: 15 مه سال 2020, 07:10 IST | Vinod Kumar منون | بمبئی

می پرسد زن پس از ترک گفته مرکز قرنطینه و خود منزوی در خانه با مادر در قانون

Several asymptomatic patients at NSCI have been told to home-quarantine. Pic/ Bipin Kokate

چندین بیماران بدون علامت در NSCI گفته شده به صفحه اصلی-قرنطینه. عکس/ Bipin Kokate

ما در یک اتاق تک chawl. چگونه ما خود جدا اینجا ؟ چرا ما shunted از امکانات قرنطینه حتی قبل از گزارش ما دوباره منفی ؟ ” می پرسد یک بدون علامت COVID-19 بیمار که زندگی با مادر شوهر و پدر و مادر خود را در Worli.

به عنوان بدون علامت COVID-19 موارد ترخيص و گفت: برای ماندن در خانه قرنطینه کسانی که زندگی می کنند در chawl اتاق به سختی 180-225 فوت مربع با پنج تا هفت اعضای خانواده در آن نگران انتقال COVID-19 به دیگران است. بسیاری از آنها زندگی می کنند با آسیب پذیر شهروندان ارشد بسیاری از آنها بیماری های مانند دیابت و فشار خون و حتی قلبی یا عصبی مسائل.

“ما [زن و مادر در قانون] نمونه اول گرفته شده در مارس 25 و گزارش برگشتم مثبت است. ما پس از آن به مرکز قرنطینه در NSCI. در مارس 1, ما آزمایش منفی اما در مارس 4 گزارش ما آمد مثبت اما ما هنوز گفت به خانه قرنطینه خودمان. من چهار سال. چگونه می تواند ما را با اقامت خانواده ما در یک اتاق. چه کسی مسئول خواهد بود اگر هر چیزی اتفاق می افتد به خانواده من پرسید:” زنی که زندگی در BDD chawl, Worli. دیگر بیماران بدون علامت در NSCI مرکز گفته شد به صفحه اصلی-قرنطینه پس از گزارش خود آمد منفی است.

ارشد آسم و آلرژی دکتر متخصص Wiqar شیخ می ترسید که در بمبئی که در آن محدودیت فضا هستند یک موضوع که در حال حاضر یک COVID-19 منطقه قرمز وجود دارد در معرض خطر جامعه گسترش نه تنها COVID-19 اما به زودی موسمی-بیماری های مربوط به بیش از حد.

اواسط روز بود روز سه شنبه گزارش داد ‘موسمی بیماری ممکن است بدتر COVID وضعیت’ و یک روز بعد وزیر Udhav Thackeray کارگردانی مقامات منطقه به صورت آماده برای مقابله با موسمی بیماری های مرتبط با.

وی با اشاره به مرکز دستورات در صفحه اصلی قرنطینه دکتر شیخ گفت: “اتحادیه های وزارت بهداشت دستورالعمل های’ نکات مهم عبارتند از: یک) اقامت در تهویه اتاق تنها با متصل توالت جداگانه اگر دیگر اعضای خانواده نیاز به ماندن در همان اتاق بهتر است که دو حفظ یک فاصله حداقل یک متر; ب) این مهم است که برای افراد مسن, زن باردار, کودکان و بیماران مبتلا به بیماریهای همراه برای دور ماندن از قرنطینه فرد است. اما متاسفانه این دستورالعمل نمی توان به دنبال آن در محله های فقیرنشین و chawls.”

قرنطینه در مرکز

دکتر شیخ پیشنهاد کرد که بدون علامت COVID-19 بیماران باید قرنطینه اجباری در مراکز تعیین شده برای 14 روز قبل از آنها به خانه برگردانده شود.

مدافع گادفری پیمنتا است که مؤسس و متولی از ناظر بنیاد گفت: “ما شده اند دریافت شکایت های متعدد در جایی که مردم حتی پس از نشان دادن علائم نمی خواهید برای رفتن به مراکز قرنطینه ترس از انگ اجتماعی. در حالی که کسانی که جلو آمده و در حال بستری در این مراکز برای چند روز و سپس فرستاده شده به خانه قرنطینه که غیر ممکن است در shanties و chawls. آنها باید به دنبال مرکزی وزارت بهداشت دستورالعمل های شکست که ما را به سانتی متر و مرکزی مقامات بهداشتی.”

آموزش بیماران

Dr Ketan Vagholkar استاد جراحی در D Y Patil کالج پزشکی موافقت کرد که حفظ فاصله اجتماعی برای بسیاری از افراد دشوار است. در این صورت بدون علامت بیماران باید آموزش در مورد COVID-19 عوارض مربوط به طوری که آنها به دنبال کمک فوری پزشکی به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به نشان دادن علائم. نیز وجود دارد که نیاز به ریشه کن کردن ننگ متصل به بیماری, او گفت:, و اضافه کرد که قرنطینه مراکز می تواند طناب در سلامت مشاوران به آموزش بيماران در زمان ترخيص.

جامعه گسترش

Dr Wiqar شیخ افزود: “متوسط زاغه خانه در هند 100 متر مربع و حدود 1,440 مردم به اشتراک گذاشتن یک توالت عمومی در Dharavi. در حالی که در نیویورک وجود دارد 10 ، 000 نفر در هر کیلومتر مربع در Dharavi وجود دارد 5,76,923 نفر در هر کیلومتر مربع. از این 78 درصد کمبود آب (که بدان معنی است که فرد نیاز به حمل آب خود را که ذخیره شده است در درام و قوطی). در هند 29 درصد از جمعیت و در بمبئی 62 در هر گوش و حلق و زندگی در محله های فقیرنشین. تحت این شرایط غیر ممکن است برای یک زاغه نشین یا chawl نشین در بمبئی به خانه شده است. در این سناریو بمبئی است که در حال حاضر یک منطقه است که در معرض خطر جامعه گسترش COVID و همچنین موسمی بیماری های مربوط به.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de