Mukesh Khanna: ما کار کرده اند در Shaktimaan عاقبت به مدت سه سال

Mukesh Khanna: ما کار کرده اند در Shaktimaan عاقبت به مدت سه سال – سرگرمی

انتشار: Mar 30, 2020, 14:59 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Mukesh خناس است که تا حد زیادی شناخته شده به عنوان هند برای اولین بار قهرمان Shaktimaan. و در حال حاضر یاد سریال تلویزیونی همه را به بازگشت با یک, عاقبت!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Mukesh Khanna

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Mukesh Khanna

Mukesh خناس است که شناخته شده است و همه و به ویژه کودکان به عنوان هند برای اولین بار قهرمان Shaktimaan. این نمادین نشان می دهد ایجاد تاریخچه و طرفداران رو به کرسی های خود را هنگامی که این در هوا. این ‘Gangadhar سلام Shaktimaan چینگ های’ جوک بود صحبت از شهر.

و در حال حاضر آینده به نقطه کشور در حال حاضر رو به یک مستند و هیچ تیراندازی اتفاق می افتد در حال حاضر. این است که دقیقا به همین دلیل Doordarshan تصمیم گرفته است برای بازگرداندن سیل خاطرات آوردن به عقب را نشان می دهد مانند سیرک Byomkesh Bakshi و فراموش نشدنی Mahabharat. خناس در حال حاضر صحبت به بمبئی بار و ریخته لوبیا ممکن است عاقبت به نمادین خود نشان می دهد.

او گفت: “در سه سال گذشته ما کار کرده اند نسبت به آوردن نسخه دوم از Shaktimaan که معاصر است اما ریشه در ارزش های ما. ما مشغول به کار بودند در عاقبت چون مردم می خواستند بدانند aage kya hua. من احساس می کنم هر زمان که ما بازگشت به کار پس از این بحران من خواهد شد در یک موقعیت بهتر برای خارج کردن بخش دوم به این دلیل که تقاضا برای آن است که بالاتر از همیشه قبل از.” (sic)

خوب در دو دهه گذشته یا حتی بیشتر از این بازیگر بوده است بخشی از بسیاری از بالیوود است اما هنوز هم به عنوان کشور قبل از ازدواج ابرقهرمان. چنین است قدرت تلویزیون. Shaktimaan 2 می تواند یک درمان برای همه کسانی که به تماشای این نمایش و چیزی طراوت را برای هزاره.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>